В одному з університетів США ввели курс із вивчення зомбі

В одному з університетів США ввели курс із вивчення зомбі

В одному з університетів США ввели курс із вивчення зомбі / Фото: Getty Images/Fotobank

У США в одному з університетів вирішили ввести курс, на якому будуть вивчати зомбі.

У Балтиморському університеті США з'явився курс з вивчення зомбі, навчання відбуватиметься через аналіз класичних фільмів та коміксів про зомбі.

Як повідомляє джерело, замість курсових і контрольних робіт передбачається написання сценаріїв для фільмів жахів і підготовка розкадровки фільму про монстрів, який студент хотів би зняти.

Даний курс буде викладатися як факультатив, офіційно він називається Англійська-333, проте газета Baltimore Sun вже прозвала його Зомбі-101.

Як пояснив голова університетської школи комунікаційного дизайну Джонатан Шорр, новий предмет було введено у навчальний план у зв'язку з бажання задовольнити попит на цікаві, нетрадиційні курси з нових напрямків поп-культури.

"Це ж потаємні двері у величезну кількість різних предметів, - заявив Шорр. - Вони думають, що ходять на божевільні заняття із зомбі, - і так воно і є. Але, водночас, вони розуміють, як працюють література та ЗМІ, як вони відображають наш час" .

Як розповів ведучий курсу Арнольд Блумберг, студенти під час відвідування курсу будуть займатися "реально огидними речами", які відбуваються у фільмі жахів протягом багатьох років.

"Я хочу наголосити про ступінь того, наскільки цей матеріал може здатися образливим дуже багатьом людям. Це вам не пухнасті зайчики із мультфільмів. Зайчики там теж можуть бути, але їх, ймовірно, буде розірвано на шматки", - підсумував Блумберг.

Нагадаємо, на початку поточного року відбулися перші заняття в латвійській школі чаклунства. Лекції про магію і чаклунство відвідують як дорослі, так і діти.

Читайте також:

Телескоп "Хаббл" знайшов "галактики-зомбі"

У Росії створили комп'ютерну гру, у якій Онєгін знищує зомбі

Мексиканська поліція бореться з мафіозі за допомогою магії вуду

Повʼязані теми:

Наступна публікація