ТОП-10 знаменитостей-неплатників податків

В Україні ще не було резонансних справ щодо ухилення від сплати податків вітчизняних зірок шоу-бізнесу. В світі таких прикладів чимало.

Як зазначають спеціалісти, причина відсутності звинувачень на адресу "зірок" не в законослухняності українських знаменитостей.

Наш шоубіз більшість розрахунків провадить "в тіні". Інакше деяким вітчизняним зіркам довелось би вигадувати пояснення для податківців. Ось як це робили їхні колеги з-за кордону.

Лучано Паваротті. Легендарний оперний співак Лучано Паваротті двічі звинувачувався владою Італії в ухиленні від сплати податків: в 1999 та 2001 роках. Як з’ясувалося, Паваротті намагався незаконно відшкодувати частину сплачених податків, пояснюючи це тим, що більшу частину часу він мешкає в Монте-Карло, а не в Італії. Оперному співаку вдалося уникнути тюремного ув’язнення, сплативши податкових зборів та штрафів на суму 15 мільйонів доларів.

Ніколас Кейдж. Податкова адміністрація США звинуватила актора в тому, що він списав 3,3 млн. доларів з рахунку на користь власної компанії Saturn Productions, намагаючись зменшити величину податкових зборів. Справу вдалося залагодити у вересні минулого року. Кейджу довелося сплатити штраф у розмірі 666 465.

Борис Беккер. Німецького тенісиста звинуватили в несплаті 5 млн. доларів у 90-х роках. Беккер без успіху посилався на те, що проживає в Монте-Карло. Врешті, тенісисту дали 2 роки "умовно" та зобов’язали сплатити штраф у розмірі півмільйона доларів. Після того випадку Беккер переїхав з Німеччини до Швейцарії.

Уеслі Снайпс. В 1999–2004 роках Снайпс заробив 37,9 млн. доларів, але не сплатив з них ані центу податків. Більш того, актор спробував повернути 11,7 млн. доларів, що він начебто помилково сплатив у 1996 та 1997 роках. Снайпса приговорили до 3 років позбавлення волі. Крім того, актор має заплатити державі 13 млн. доларів.

Дон Кінг. Найвідомішого промоутера в світі звинувачували в ухиленні від сплати податків та шахрайстві 1985 року. Обвинувачення стверджувало, що Дон Кінг разом з напарником привласнили більше мільйона доларів. Врешті вони були визнані невинними.

Софі Лорен. Навіть одна з найбільш привабливих жінок в історії кінематографу не змогла встояти перед спокусою грошима. В 1982 році італійська актриса 18 днів провела у тюремній камері за ухилення від сплати податків.

Алла Пугачова. В 1997 року примадонна російської естради була змушена сплатити у податкову інспекцію штраф у розмірі 300 тисяч доларів за "помилку, допущену її бухгалтером у фінансовій звітності". Як пояснила Пугачова, бухгалтер був звинувачений у спробі скористатися пільгами, відміненими ще 1992 року.

Лада Денс. Співачка на протязі трьох років ігнорувала співробітників податкової інспекції та відмовлялася сплачувати податки за свій заміський будинок. Конфлікт з податківцями дотепер не далося врегулювати до кінця.

Філіп Кіркоров. Вся Росія реготала з декларації про прибутки, котру артист подав до податкової в 1996 року. Не дивлячись на те, що Кіркоров подарував Аллі Пугачовій розкішний білий лімузин, річний прибуток співака, за його власною версією, склав лише 2 000 доларів.

Аль Капоне. Безжальний гангстер з Чикаго потрапив за ґрати зовсім не тому, що власноруч вбив кількадесят людей. В 1931 році його звинуватили в несплаті податків та приговорили до 6,5 років тюремного ув’язнення та штрафу в 80,000 доларів.

Читайте також:

Валуєв боротиметься з комунальними боржниками

Уеслі Снайпс отримав 3 роки в'язниці за несплату податків

Паваротті на відкритті Олімпіади співав під фонограму

Паваротті залишив у спадок 18 мільйонів боргів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: