Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Третина українок вважають себе нещасними - опитування

Найщасливіші жінки живуть у Скандинавії.

Повністю щасливими себе вважають 620 млн жінок у світі - трохи більше чверті, а решта – понад 2 млрд жінок – вважають, що вони або поневіряються і борються за те, аби жити краще, а то й просто страждають.

Про це йдеться у статті Радіо Свобода, яка ґрунтується на дослідженні американської соціологічної компанії Gallup.

Згідно з опитуванням, до п'ятірки країн, де живуть найщасливіші жінки, входять чотири держави Скандинавії – Ісландія, Швеція, Данія та Фінляндія. На п'ятому місці – канадки. Дослідники зазначають, що, скажімо, у Швеції, де щасливими вважають себе три з чотирьох жінок, працевлаштованість серед жінок є однією з найвищих у світі.

Серед тих, хто страждає, найбільше болгарських жінок, а потім ідуть жінки Афганістану, Вірменії, Греції та України.

Дослідники зауважують, що Україна та Греція зазнали економічної кризи і показник "стражденності" серед жіноцтва цих країн вдвічі вищий за середній світовий.

В Україні 33% жінок вважають, що вони страждають – приблизно такі ж показники серед жіноцтва Греції, Камбоджі, Угорщини, Туреччини, Єгипту та Мадагаскару, які входять до десятки країн із "найстражденнішим" жіноцтвом.

Дослідники також вивели в окрему категорію країни, де жінки стикаються із практичним негативним ставленням та конкретними утисками щодня. В цьому аспекті найнещасніші жінки Іраку, за яким ідуть Іран та Єгипет. У п'ятірці також Греція та Кіпр.

У топ-5 тих, хто може й нещасливий, але не зазнає практичних утисків, - жінки Киргизстану, Туркменистану, Узбекистану, Казахстану та Монголії.

Цікаво також, що серед жінок, яким виявляють знаки уваги і які відчувають на собі щодня позитивні емоції, переважають жінки Латинської Америки, адже в десятці Парагвай, Панама, Еквадор, Гватемала, Нікарагуа, Венесуела, Колумбія, Коста Рика, Сальвадор, Гондурас.

Також понад половина жінок Білорусі не мають щодня позитивних моментів, тобто якихось знаків уваги чи задоволення або вияву поваги до них.

Як повідомлялося раніше, вчені з'ясували, в який день тижня жінка виглядає найгірше: піковий момент настає в 15:30 щосереди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції