Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві чиновники навіть перерізали стрічку, почеплену до стіни.

У селі Айкіно (Комі, РФ) за участю місцевих чиновників влаштували урочисте відкриття пластикових вікон та балконних дверей у дитячому садку. Про це повідомляє Znak.com.

У закладі встановили шість нових вікон та 12 балконних дверей. Відкривати їх приїхала ціла когорта місцевих чиновників: заступник керівника районної адміністрації за фінансово-економічною та налоговою політикою Анжела Карпова, керівник управління економічного розвитку Олександр Малафеєв, начальник управління освітою Єлена Пекач, батьківський комітет та інші.

Під час "урочистостей" перед дітьми перерізали стрічку, почеплену до стін біля вікна.

Нещодавно схожий випадок трапився у Білорусі. Там народний депутат разом із бізнесменами подарував місцевим жителям нові поруччя, які встановили замість старих, дерев’яних. Металеву конструкцію завдовжки у кілька метрів перев’язали червоною стрічкою, з іншого боку прив’язали до кілка. Згодом урочисто розрізали її. 

Відео Із червоною стрічкою: у Білорусі урочисто відкрили поруччя

Там народний депутат разом із бізнесменами подарував місцевим жителям до Дня перемоги нові поруччя, які встановили замість старих, дерев’яних. Металеву конструкцію завдовжки у кілька метрів перев’язали червоною стрічкою, з іншого боку прив’язали до кілка. Згодом урочисто розрізали її.  

Із червоною стрічкою: у Білорусі урочисто відкрили поруччя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції