У Києві розроблять кодекс для жінок

У столиці мають намір зробити Кодекс киянина, де городянкам запропонують все робити з посмішкою, йти у владу і виходити заміж за киянина.

Столицю охопила кодексоманія. Слідом за Кодексом киянина, розробленим в мерії, в профспілці домогосподарок, - організації, що об'єднує жінок, які змушені тільки те й робити, що готувати їжу і наглядати за дітьми, - подумують про те, щоб приступити до розробки Кодексу киянки. Він буде носити виключно рекомендаційний характер.

На думку лідера київського руху домогосподарок Вікторії Немирівської, в жіночому кодексі потрібно прописати, що киянка обов'язково повинна вести здоровий спосіб життя. "Київська жінка не повинна пити і курити. А всі домашні справи повинна вести не озлобленою, а з посмішкою: з нею зустрічати і проводжати чоловіка, з гарним настроєм готувати і займатися дітьми", - сказала нам Немировська. Вона вважає, що головне для жінки - спілкуватися: ходити в клуби за інтересами, консультуватися з фахівцями з різних питань. Деякі правила стосуватимуться зовнішнього вигляду жінок, виховання дітей та заборони подружньої зради.

Відомі люди підтримують створення такого кодексу. "Це чудова ідея!" - Вважає актриса Ольга Сумська. На її думку, городянки повинні мати право на свою частку парків та дитячих майданчиків у Києві, яких з кожним роком все менше. "Також можна було б зробити День киянки, в який жінка зможе приділити увагу саме собі. А особливо важливо підвищити присутність наших жінок у владі", - говорить Сумська. Чоловіки теж "за" кодекс, правда, пропонують інші "заповіді". "Я б заборонив киянкам виходити заміж за "понаїхали" без квартири: такі чоловіки наших городянок зазвичай просто використовують! Крім того, раджу дружинам чиновників і політиків дати своїм чоловікам стимул навести порядок в місті - оголосити тимчасовий сексуальний бойкот", - вважає письменник Андрій Кокотюха.

Звичайні киянки ставляться до ідеї по-різному. "Ну які правила? Вихована жінка і без кодексу знає, як їй поводитися", - вважає викладач вузу Анастасія В. "Я - "за". Вважаю, що туди потрібно додати такі правила, що на роботу можна приходити у відвертих вбраннях, а ще не можна курити, йдучи по вулиці", - говорить менеджер Олексій Воронов.

За словами радника мера Ігоря Добруцького, під керівництвом якого були розроблені Заповіді киянина, зараз кипить робота над молодіжним кодексом жителя столиці. У ньому пропишуть, що не можна ходити в навушниках і плюватися, а до вчителів потрібно ставитися з повагою.

Читайте також:

Для щастя жінці потрібна модна труна

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Молоді коханки продовжують чоловікам життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: