У Києві розроблять кодекс для жінок

Дата публікації
Перегляди
3009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві розроблять кодекс для жінок

Фото lifestyle.ru.msn.com

У столиці мають намір зробити Кодекс киянина, де городянкам запропонують все робити з посмішкою, йти у владу і виходити заміж за киянина.

Столицю охопила кодексоманія. Слідом за Кодексом киянина, розробленим в мерії, в профспілці домогосподарок, - організації, що об'єднує жінок, які змушені тільки те й робити, що готувати їжу і наглядати за дітьми, - подумують про те, щоб приступити до розробки Кодексу киянки. Він буде носити виключно рекомендаційний характер.

На думку лідера київського руху домогосподарок Вікторії Немирівської, в жіночому кодексі потрібно прописати, що киянка обов'язково повинна вести здоровий спосіб життя. "Київська жінка не повинна пити і курити. А всі домашні справи повинна вести не озлобленою, а з посмішкою: з нею зустрічати і проводжати чоловіка, з гарним настроєм готувати і займатися дітьми", - сказала нам Немировська. Вона вважає, що головне для жінки - спілкуватися: ходити в клуби за інтересами, консультуватися з фахівцями з різних питань. Деякі правила стосуватимуться зовнішнього вигляду жінок, виховання дітей та заборони подружньої зради.

Відомі люди підтримують створення такого кодексу. "Це чудова ідея!" - Вважає актриса Ольга Сумська. На її думку, городянки повинні мати право на свою частку парків та дитячих майданчиків у Києві, яких з кожним роком все менше. "Також можна було б зробити День киянки, в який жінка зможе приділити увагу саме собі. А особливо важливо підвищити присутність наших жінок у владі", - говорить Сумська. Чоловіки теж "за" кодекс, правда, пропонують інші "заповіді". "Я б заборонив киянкам виходити заміж за "понаїхали" без квартири: такі чоловіки наших городянок зазвичай просто використовують! Крім того, раджу дружинам чиновників і політиків дати своїм чоловікам стимул навести порядок в місті - оголосити тимчасовий сексуальний бойкот", - вважає письменник Андрій Кокотюха.

Звичайні киянки ставляться до ідеї по-різному. "Ну які правила? Вихована жінка і без кодексу знає, як їй поводитися", - вважає викладач вузу Анастасія В. "Я - "за". Вважаю, що туди потрібно додати такі правила, що на роботу можна приходити у відвертих вбраннях, а ще не можна курити, йдучи по вулиці", - говорить менеджер Олексій Воронов.

За словами радника мера Ігоря Добруцького, під керівництвом якого були розроблені Заповіді киянина, зараз кипить робота над молодіжним кодексом жителя столиці. У ньому пропишуть, що не можна ходити в навушниках і плюватися, а до вчителів потрібно ставитися з повагою.

Читайте також:

Для щастя жінці потрібна модна труна

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Молоді коханки продовжують чоловікам життя

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація