У М'янмі впіймали рідкісного білого слона-альбіноса

У М'янмі впіймали рідкісного білого слона-альбіноса

Білий слон / Фото: MRTV

У М'янмі знайшли рідкісного білого слона-альбіноса, який за повір'ям є символом щастя та удачі для країни.

У джунглях на північному заході М'янми впіймали рідкісного білого слона. У цій будистській крані поява такої тварини вважається добрим знаком.

Слона виявили поруч із селищем Маунгдо, в штаті Ракін, де той годувався на звалищі. За словами фахівців, тварині близько 38 років.

Це четвертий за рахунком слон-альбінос, який буде жити у неволі у М'янмі. Троє інших живуть у передмісті Янгона, в Майндхамма Хілл Парк, де для зручності тварин влаштовані штучний водоспад і павільйони-лабіринти, вириті ставки, висаджені дерева та інші рослини. Де саме "оселиться" новий мешканець поки невідомо.

Фонд друзів азіатських слонів, який базується в Таїланді, засуджує утримання слонів у неволі, але, за словами представниці організації Сораіди Салвали, слон-альбінос - особливий випадок.

"Білий слон - це символ щастя та удачі для країни", - сказала Салвала. У XVI столітті між Таїландом і М'янмою навіть вибухнула війна через чотирьох білих слонів, яких держави ніяк не могли поділити між собою.

Жителі М'янми, Таїланду, Лаосу та інші азіатські народності здавна шанували білих слонів як символ королівської влади і процвітання. У Таїланді всіх білих слонів традиційно підносять королю і утримують їх при монарху в холі і млості.

Зазначимо, слони-альбіноси не обов'язково мають білий окрас. Зовні вони можуть бути дуже схожі на своїх "рядових" родичів, але на відміну від них мають червонуватий відтінок шкіри, світлі вії та шерсть.

Читайте також:

На львівському ставку оселився пелікан

Величезний крокодил розірвав акулу на дві частини

У США ресторан пропонує бургери з м'ясом левів

Повʼязані теми:

Наступна публікація