На львівському ставку оселився пелікан

Дата публікації
Перегляди
4010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На львівському ставку оселився пелікан

На львівському ставку оселився пелікан

Уже два тижні пернатий - головний об'єкт уваги усього села Реклинець.

На одному з озер Львівщини з'явився незвичний для цих країв пелікан. Уже два тижні пернатий - головний об'єкт уваги усього села Реклинець. На екзотичного і майже ручного птаха приїздять подивитись з сусідніх сіл. Із ним фотографуються, навіть дітей на екскурсії приводять.

Місцеві жителі розповіли, що спочатку на ставу з'явилось 4 пелікани. Коли їх заходились розглядати і фотографувати, троє птахів злякались і полетіли геть. Один залишився.

Попри побоювання людей, пелікан на качок не полює. Не смакують йому ні хліб, ні вареники, якими пробували його підгодувати. Крім карасиків, не їсть нічого.

Зоолог львівського еколого-натуралістичного центру Віктор Червоний намагався з'ясувати чи пелікан-приблуда з Рівненського звіринця.

Фахівець з рівненського зоопарку повідомив, що в них проведена спеціальна операція, і після цього пелікани не можуть літати, але не виключив, що птах може бути їхнім.

В Україні тільки два види пеліканів, і вони гніздяться на морському узбережжі. Тож як цей потрапив на Львівщину для всіх загадка.

"Під час міграції пелікани можуть залітати в деякі регіони, але щоб так далеко, може, він з якогось приватного зоопарку втік або його випустили", - розповів зоолог Віктор Червоний.

ТСН шукає господаря для пелікана. Головні прикмети птаха – вік не більше трьох років, забарвлення біло-сіре, вага до 12 кілограмів, розмах крил приблизно 2 метри. У нього хороший апетит, щодня з'їдає 5 кіло риби.

Читайте також:

У Києві зник легендарний ворон з Рейтарської

Пелікан заклював австралійського ведучого прогнозу погоди

Перелітні птахи об'їдають ізраїльських фермерів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4010
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація