Українки масово записуються в школи гейш

Українки масово записуються в школи гейш

Кожна жінка сподівається стати незабутньою коханкою

В Україні все більшої популярності набувають тренінги, на яких жінок навчають зваблювати чоловіків і домагатися від них того, що їм треба.

В Україні з'являється мода на жіночність. Українки масово записуються у школи зваблення протилежної статі - школи гейш, дамські клуби і на курси стрип-пластики.

У перекладі з японської "гейша" - "людина мистецтва". Її обов'язки - розважати гостей: танцями, співами і вишуканою бесідою.

Гейші по-українськи концентруються на темах більш буденних: чи треба тримати чоловіка в домі, як не патякати зайвого і навчити його робити подарунки. В арсеналі - чайна церемонія, тантра та еротичний масаж. На тренінгах жінкам розповідають, як стати вільними і розкутими, створити свій шарм і спокусливий образ.

Також пропонують ознайомлення з давньою східною наукою фен-шуй, за допомогою якої можна залучати гарну енергію, кохання, здоров'я та гроші.

Чому українки подалися в гейші, психологи-чоловіки пояснюють просто: їм бракує впевненості.

"Нашим жінкам бракує у чоловіках упевненості і надійності. Не вміють, не люблять боротися за досягнення, за успіх", - прокоментував психолог Вадим Васютинський.

Читайте також:

Топ-10 найдивніших речей, які чоловіки чомусь вважають романтичними

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Психологи виділили п'ять технологій зваблення

Школа гейш

Школа гейш

Повʼязані теми:

Наступна публікація