Вчені: ідеальний секс триває 10 хвилин

Вчені: ідеальний секс триває 10 хвилин

Вирахувано час ідеального сексу

Американські вчені дослідили: на тринадцятій хвилині сексу стає нецікаво. Але ви мусите потерпіти до тридцятої хвилини, якщо хочете, щоб від "сексу була користь".

Заняття сексом протягом близько 10 хвилин є найбільш оптимальним за тривалістю, щоб задовольнити обох партнерів, показали дослідження.

Незважаючи на уявлення про багатогодинні сексуальні втіхи, створені телесеріалами, більш тривалі навантаження можуть бути нудними.

Висновки були зроблені на основі опитування, а також результатів наукових досліджень. Виявилося, що більшість людей вважають "достатнім" секс протягом приблизно 7 хвилин. Заняття любов'ю від 7 до 13 хвилин багато хто називав "бажаними". Проте все, що виходило за рамки 13 хвилин, оцінювалося як "дуже довго".

При цьому більшість погодилася з тим, що секс, який триває від однієї до двох хвилин, - "занадто швидкий", щоб забезпечити задоволення.

Вчені вважають, що результати їхньої роботи повинні підбадьорити багато пар, які поки знаходяться під владою стереотипів. "Багато чоловіків і жінок, схоже, вірять фантазіями про статевий акт, що триває всю ніч", - заявив доцент психології Університету штату Пенсільванії містер Корті.

За його словами, це часто викликає у людей почуття розчарування і незадоволеності. "Ми сподіваємося, що це дослідження дозволить розвіяти фантазії і заохотить чоловіків і жінок реалістичними даними", - сказав Корті.

Відзначимо, однак, що, за даними вчених, секс починає приносити реальну користь тільки після 30 хвилин. Виявляється, в організмі йде синтез вільних радикалів, які є "загарбниками" молекул кисню. Якщо виникає надлишок радикалів, то це може бути джерелом захворювань. Секс ж їх нейтралізує, але тільки починаючи з 31-ї хвилини.

Медики радять тим, хто хворий пієлонефритом, займатися любов'ю як мінімум 40 хвилин. Якщо ви страждаєте виразкою, то цей час має становити годину. Тим, у кого гастрит, рекомендовано займатися сексом 1 годину 10 хвилин, а при ангіні - 1 година 20 хвилин.

Читайте також:

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація