Завтра, 11.11.11, людству пророкують "суперментальну мутацію"

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Завтра, 11.11.11, людству пророкують "суперментальну мутацію"

11.11.11, людству пророкують "суперментальну мутацію" / Фото: globallookpress.com

На думку тих, хто вірить у вплив магічних цифр на життя людини, "магічна п'ятниця" може принести успіх, багатство і успіх, якщо цим грамотно скористатися.

Напередодні дати з шістьма одиницями - 11 листопада 2011 року (11.11.11) - ЗМІ почали обговорювати окультні пророцтва, пов'язані з цим "суперпаліндромом".

На думку тих, хто вірить у вплив магічних цифр на життя людини, "магічна п'ятниця" може принести успіх, багатство і успіх, якщо цим грамотно скористатися.

Завтрашній день повинен пройти під знаком процвітання і гармонії, оскільки в ньому закладено важливе окультне послання, пише італійська газета La Stampa.

Водночас, натхнені шанувальники нумерології говорять про "промені, що оздоровляють", які повинні 11 листопада пронизати людство.

Щоб створити найкращі умови для позитивного впливу, адепти окультизму креслять магічні кола, організовують хороводи і масові медитації.

Як передбачають містично налаштовані громадяни, у п'ятницю, 11 листопада, людство чекає справжній переворот - повинна відбутися "суперментальна" мутація, яка "стане еволюційним етапом нашої глобальної свідомості, яка все ще перебуває на етапі розвитку".

Втім, багато земляни відносяться до таких прогнозів скептично - адже інші містичні дати, які вже трапилися (як "фатального" типу 06.06.06, так і щасливого - наприклад, 07.07.07), ніяк не змінили життя мешканців планети.

Як відзначає La Stampa, нам нічого не відомо і про те, як вплинула (і чи вплинула взагалі) субота, 11 листопада 1111 (11.11.1111) на людей, - з тієї причини, що ця дата загублена у віках.

Однак і через дев'ять століть людство продовжує вірити в магію цифр і в те, що такого роду поєднання можуть все змінити на краще.

Дві одиниці в числі 11, з точки зору нумерології, являють собою могутню комбінацію / Фото: globallookpress.com
Магія чисел

Відзначимо, нумерологія як система містичних зв'язків між числами та їх впливу на людину зародилася в стародавні часи.

Послідовники цієї традиції аналізують поєднання цифр для передбачення майбутнього, визначення стратегії поведінки та прийняття рішення.

Є різні дані щодо того, коли і де зародилася нумерологія, але в давнину в Вавилоні, Індії, Єгипті, Греції і Римі як окремої галузі знання вона не виділялася.

В нумерології числа діляться на "щасливі" і "нещасливі". Дві одиниці в числі 11, з точки зору нумерології, являють собою могутню комбінацію.

Як вважають послідовники нумерології, пара одиниць - це баланс духовного і матеріального, число 11 традиційно відносять до так званих "майстер-числел", і його зв'язок із Всесвітом вважають найсильнішим.

Читайте також:

Чоловік у небі хотів відкрити двері літака, щоб потеревенити з Богом

Носорог пролетів 160 км догори дригом, прив’язаний до вертольота

Після інсульту гетеросексуал прокинувся геєм

Світ накрила невідома хвороба, яка перетворює людей у зомбі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація