Допоможіть врятувати життя Юрі!

Допоможіть врятувати життя Юрі!

Допоможіть врятувати життя Юрі!

На Тернопільщині усе село просить допомогти п'ятнадцятирічному хлопцеві.

У десятикласника Юрія Шкрібляка через вроджені вади на спині росте горб. Якщо терміново не прооперувати підлітка, він може опинитися в інвалідному візку. На потрібну операцію за кілька місяців односельці назбирали трохи більше половини грошей, решта – п'ятдесят тисяч гривень – непідйомна сума для родини хлопчика.

Юрі важко дихати, нерівний хребет гне його додолу, а майже усі внутрішні органи починають зміщуватися. Мама каже, багаторічне носіння корсетів не поліпшило здоров'я дитини. Тепер лікарі радять терміново вирівнювати хребет хірургічним втручанням.

Вартість операції і імплантатів складає 110 тисяч гривень. Крім того за добу реабілітації потрібно не менше чотириста гривень.

Тож односельці щонеділі вирушають у дорогу навколишніми селами Білобожниці. Жінки настільки перейнялися бідою родини, що кілька місяців ходять попід хатами і просять урятувати Юрія. Та до операції залишилося кілька тижнів, бояться - не встигнуть назбирати.

Хлопця чекає надскладна операція. Але спочатку він має витримати три тижні витягування хребта. Та дитина готова до будь-яких випробувань, аби позбутися горба на спині. Батьки просять всіх небайдужих допомогти їхньому синові!

Телефон мами 0978450767

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк м.Чортків Тернопільської області

МФО 338545

Код 09338500

р/р 2909095409

для зарахування на рахунок Шкрібляк Анни Яківни (№125332)

НА ЛІКУВАННЯ СИНА Шкрібляка Юрія Миколайовича

Дитині потрібна допомога

Дитині потрібна допомога

Повʼязані теми:

Наступна публікація