У Косово після бійки з албанцями розстріляли трьох сербів

29-річний Сава Мойсіч, який отримав дві кулі в спину, помер на операційному столі в лікарні.

У Косово чергове загострення обстановки. У середу на трьох сербів у місті Косовська-Мітровіца було скоєно напад, тепер один з постраждалих помер.

Як повідомляється, 29-річний Сава Мойсіч, який отримав дві кулі в спину, помер на операційному столі в лікарні. Разом з ним вогнепальні поранення отримали співробітник поліції Радоша Вукичевіч, стан якого зараз оцінюється як стабільний, і Велько Джорджевич, життя якого зараз нічого не загрожує.

За даними західних ЗМІ, розстрілу передувала бійка між албанцями і сербами, однак на офіційному рівні етнічна приналежність нападників вказується в основному тільки натяками.

Зокрема, глава сербської громади міста Крстімір Пантіч назвав напад терактом, але висловив сумнів, що злочинці були албанцями.

Натомість міністр Сербії у справах Косово і Метохії Горан Богданович зажадав від Місії Євросоюзу в краї взяти під свій контроль розслідування інциденту. Місцевій поліції, яка в основному складається з албанців, він не довіряє. На його думку, якщо підтвердиться, що зловмисники були албанцями, вони, швидше за все, уникнуть відповідальності, як бувало вже не раз.

Нагадаємо, конфлікт у Косово знову загострився в середині вересня, коли албанська влада краю зібралися взяти під свій контроль два контрольно-пропускні пункти "Брняк" і "Ярина", що знаходяться на півночі краю в районі адміністративної розмежувальної лінії з Сербією.

У відповідь серби, проживають в цьому районі, звели на підступах КПП барикади.

У ніч на 9 листопада військові Міжнародних сил безпеки в Косово (KFOR) захопили барикади в районі КПП "Ярина", застосувавши для розгону сербів сльозоточивий газ.

Читайте також:

Миротворці у Косово взяли штурмом сербську барикаду

Президентом Косово стала жінка-поліцейський

У Сербії виявили масове поховання косовських албанців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: