У Сербії виявили масове поховання косовських албанців

Поховання було виявлено співробітниками поліцейської місії Європейського союзу EULEX в кар'єрі недалеко від міста Раска на кордоні з Косово.

У Сербії виявлено масове поховання албанців, убитих в Косово в 1998-1999 роках. Як повідомило джерело в сербській комісії з військових злочинів, в могилах знаходяться приблизно 250 тіл косовських албанців.

Поховання було виявлено співробітниками поліцейської місії Європейського союзу EULEX в кар'єрі недалеко від міста Раска на кордоні з Косово. Найближчим часом почнеться ексгумація тіл.

Збройний конфлікт у Косово почався в 1998 році як протистояння між албанськими сепаратистами та силами безпеки Сербії. У 1999 році війна була зупинена після втручання в конфлікт сил НАТО. Сербських силовиків звинувачують в етнічних чистках, депортаціях, масових вбивствах і тортурах косовських албанців.

Як повідомляє BBC News, c 2001 року на території Сербії були виявлені поховання в цілому більше 800 косовських албанців. У списках зниклих в роки конфлікту в Косово числяться ще близько 1200 осіб.

Читайте також:

Італійці знайшли доісторичну будівлю з інструкцією по збірці

Фундаменту Десятинної церкви в Києві загрожує руйнування

У Сирії знайшли свій Стоунхендж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: