Світ накрила невідома хвороба, яка перетворює людей у зомбі

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світ накрила невідома хвороба, яка перетворює людей у зомбі

Ілюстрація / Фото: Daily Mail

В Європі люди часто почали скаржитися на хронічну втому, яка перетворює їх на зомбі. Медики не можуть встановити причини цієї "епідемії".

Велика кількість британців почала масово звертатися до лікарів зі скаргами на постійну втому, з якою дуже важко боротися.

В Європі вже встигли назвати цю невідому хворобу епідемією. За словами "хворих", від хронічної втоми вони перетворюються на зомбі, які ледве пересувають ноги, пише The Daily Mail.

Водночас, лікарі не можуть встановити причин цієї хвороби, а потік пацієнтів з одними і тими ж скаргами не припиняється. Аналізи крові і дослідження не дають жодного результату.

"Я обстежив таких пацієнтів. В їх крові я не знайшов чогось, що може свідчити про наявність хвороби", - прокоментував ситуацію професор кафедри ендокринології Оксфордського університету Джон Уесс.

Читайте: Захоплення соцмережами веде до "кризи ідентичності" і деградації мозку

Не отримавши відповіді лікарів, хворі самі починають шукати причину виснажливої ​​втоми. За однією з версій, нездужання викликане кандидозом - грибковою інфекцією. Саме вона викликає втому, депресію і шлункові болі.

Згідно з іншою версією, це дає про себе знати "синдром ХXI століття", характерний для більшості представників західного світу.

Постійний стрес зношує надниркову залозу, через що і спостерігаються втома, розлади сну, порушення травлення і неврози.

Надниркові залози виробляють гормони, які регулюють частоту биття серця і кров'яний тиск, тому будь-який негативний вплив негайно позначається на кількості виділення гормону.

Водночас, деякі британські медики категорично не згодні з тим, що епідемія існує. Постійні випадки звернення до лікарів вони пояснюють повальним захопленням ставити самим собі діагноз.

За їх словами, люди просто не хочуть визнавати, що за постійною втомою стоїть всього лише недолік сну. Тому їм хочеться знайти у себе якусь хворобу, і чим екзотичнішу, тим краще.

Доктор медичних наук, професор Адріан Вільямс вважає, що в усьому винне так зване "електронне безсоння".

Читайте: Соціальні мережі можуть позбавити пам'яті

Це доводять результати дослідження, яке було проведене Кембріджським університетом. Вони показали, що з шести тисяч опитаних 70% перед сном обов'язково вважають за потрібне зазирнути в соціальні мережі, перевірити пошту і перевірити, що нового трапилося в світі шоу-бізнесу.

Через це кількість годин сну різко скорочується до шести і менше. У той час як людині необхідно як мінімум дев'ять годин повноцінного сну.

Залежність від електронних гаджетів також впливає на сон і породжує стомлюваність. Світло мобільників або ноутбуків, які багато хто не відключають і кладуть поруч з ліжком, не дають організму відпочити.

Читайте також:

Вчені назвали вік, коли людина починає дурнішати

Екзотичний напій аяхуаска робить галюцинації реальністю

Розкрито секрет поганого настрою у жінок і як з ним боротися

Вчені з'ясували, чому люди з депресією бачать світ в сірих тонах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація