Загадка століття: жертв "прокляття Тутанхамона" насправді вбив сатаніст

Історик вважає, що понад 20 людей, які померли за загадкових обставинах і мали відношення до відкриття гробниці Тутанхамона, були вбиті сатаністом - прихильником Джека Різника.

У 1920-1930-і роки британці були приголомшені низкою загадкових смертей, які було прийнято пов’язувати з "прокляттям Тутанхамона".

Понад 20 людей, які мали якесь відношення до розкриття гробниці Тутанхамона в Луксорі в 1923 році, померли за дивних обставин.

Раніше повідомлялося про те, що шестеро з них померли в Лондоні. Тоді висловлювалися припущення, що вся справа в "проклятті Тутанхамона", пише The Daily Mail.

Водночас, історик Марк Бейнон вважає, що ці вбивства у Великобританії були здійснені скандально відомим сатанистом Алістером Кроулі.

Читайте: Гробницю Тутанхамона закриють для туристів

За деякими даними, Кроулі міг мстити за розкриття гробниці, яке здійснив археолог Говард Картер.

"Після роботи з матеріалами коронерських розслідувань, а також щоденниками, статтями і книгами Кроулі, учений також заявив, що Кроулі був вбивцею і брав приклад з Джека Різника, якому фанатично поклонявся", - пише видання.

Історик зазначив, що жертвами Кроулі стали особистий секретар Картера, капітан Річард Бетелл і батько Бетелла лорд Уестбері.

Колишній охоронець єгипетської і ассірійської старовини у Британському музеї сер Ернест Бадж був знайдений мертвим у власній спальні.

Єгипетський принц Алі-Камель Фахмі Бей був застрелений дружиною Марі-Маргеріт в готелі "Савой" незабаром після того, як сфотографувався в гробниці Тутанхамона. Всі ці люди загинули в Лондоні.

На думку Бейнона, раніше Марі-Маргеріт була коханкою Кроулі, і той нібито спонукав її до вбивства.

Видання також називає ще кілька смертей і переказує версії Бейнона.

Читайте: Вчені розгадали таємницю фараона Тутанхамона

Наприклад, Обрі Херберт, зведений брат лорда Карнарвона, незабаром після поїздки в Луксор помер від зараження крові після рутинної стоматологічної маніпуляції.

Бейнон вважає, що його теж вбила Марі-Маргеріт за наводкою Кроулі.

Едгар Стіл, який займався археологічними знахідками з гробниці Тутанхамона в Британському музеї, помер в 1930 році після легкої операції на шлунку.

У книзі "Прокляття Лондона: вбивства, чорна магія і Тутанхамон у Вест-Енді 1920-х років" Бейнон приписує Кроулі сім вбивств, шість з яких сталися в Лондоні.

Кроулі писав у щоденнику, що місця п'яти вбивств, скоєних Джеком Різником, утворюють пентаграму.

Бейнон стверджує, що місця п'яти вбивств, скоєних Кроулі, теж утворюють пентаграму .

Бейнон також зазначає, що Кроулі вважав, ніби вбивства дозволили Джеку Різнику стати невидимкою. На думку Бейнона, Кроулі сподівався досягти того ж.

Читайте також:

Астрофізики розкрили таємницю магнітного поля на Місяці

В Сахарі знайшли сліди невідомої цивілізації

У Греції знайшли гробницю Олександра Македонського

В Італії на місці церкви знайшли могилу середньовічної відьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: