Попов побудує на Контрактовій площі скляний куб

Дата публікації
Перегляди
1651
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Попов побудує на Контрактовій площі скляний куб

Контрактова площа може обзавестися музеєм

До 2015 року площу має прикрасити археологічний музей під відкритим небом.

Київська міська державна адміністрація має намір створити археологічний музей під відкритим небом на Контрактовій площі до 2015 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби міськадміністрації.

"За три роки на Контрактовій площі може з'явитися археологічний музей під відкритим небом. Більше того, підтримка вже існуючих і створення нових музеїв у місті є одним із пріоритетів, визначених у стратегії розвитку Києва до 2025 року", - сказав голова Київміськадміністрації Олександр Попов.

За його інформацією, зараз міська адміністрація разом із провідними археологами Петром Толочком, Глібом Івакіним і Михайлом Сагайдаком розглядає проект створення такого музею.

Попов схвалює і підтримує ідею музеєфікації тих об'єктів, на яких вже проведено розкопки або проводяться зараз.

Відповідно до запропонованого проекту, біля метро "Контрактова площа" планується побудувати скляний куб на рівні ґрунту, у якому розмістять археологічні знахідки.

Зі слів археологів, цей проект можна реалізувати за 2-3 роки. Попов запевнив, що міська влада підтримає і обов'язково візьме участь у реалізації таких проектів.

Нагадаємо, Попов виключає будівництво на фундаменті Десятинної церкви і пропонує вченим подумати над ідеєю створення в Києві археологічного музею під відкритим небом. У квітні 2010 року київські чиновники говорили, що на Контрактовій площі будуть розташовані музей археології та торговий комплекс з можливим паркінгом.

Читайте також:

До Євро-2012 у Києві запрацює "співаючий" фонтан

Історичний Київ спотворюють незаконними висотками

Попов піде на вибори мера, бо дуже амбітний

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1651
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація