Адвокат Тимошенко впевнений, що вона сидітиме недовго

Адвокат Тимошенко розповів, якщо їй оголосят обвинувальний вирок, він майже одразу буде скасований Європейським судом. Він додав, що справжнім сюрпризом стане виправдувальний вирок.

У разі ухвалення Печерським райсудом обвинувального вироку щодо Юлії Тимошенко його буде скасовано Європейським судом з прав людини.

Таку думку висловив адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

"Я переконаний, що якщо навіть зараз суд ухвалить рішення про те, щоб засудити Юлію Володимирівну Тимошенко, максимум це дійде до Європейського суду і цей вирок буде скасований", - сказав він.

Адвокат також висловив думку, що рішення судді піти в нарадчу кімнату і оголошення перерви аж до 11 жовтня "говорить про те, що ще не знають, що робити з цією справою".

"Які можуть бути сюрпризи при винесенні рішення? На мою думку, що самим великим сюрпризом буде виправдувальний вирок", - сказав також він.

Плахотнюк також назвав нелогічним прохання прокуратури засудити Тимошенко до 7 років позбавлення волі.

"7 років позбавлення волі – це мінімальний строк, який передбачений за цією частинною цієї статті. Хоча інкримінується 1,5 мільярда гривень – це велика сума. Більше того, колишній прем'єр-міністр – також службова особа, яка певного рівня. І тому при невизнанні вини просити 7 років позбавлення волі – це зовсім нелогічно", - сказав адвокат.

Як відомо, Генеральна прокуратура України звинувачує Тимошенко у перевищенні службових повноважень під час укладання "газових контрактів" з РФ в 2009 році, чим державі було завдано збитків на суму понад 1,5 мільярда гривень.

Як повідомлялося раінше, вирок Юлії Тимошенко буде оголошено 11 жовтня.

Читайте також:

Порошенко-пророк побачив, що Тимошенко не посадять

Чоловік Тимошенко відмовився від дебатів, щоб не наговорити неприємного

Захист Тимошенко не бачить доказів вини екс-прем'єра

Адвокати знайшли у справі Тимошенко документи з неіснуючою в календарі датою

Донька Тимошенко: камера, в якій сидить мама, виглядає, як печера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: