Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Арбузова викликали на допит до Генеральної прокуратури України

Колишнього віце-прем'єр-міністра звинувачують в розтраті державних коштів.

Арбузов Сергій
УНІАН
25 лютого колишнього віце-прем'єр-міністра та екс-голову Нацбанку Сергія Арбузова викликали на допит до Генеральної прокуратури України. Повістку опублікували у п'ятницю, 19 лютого, в газеті "Урядовий кур'єр".

"Підозрюваний Арбузов Сергій Геннадійович, 1976 року народження, відповідно до вимог ст. 133, 135, 297-5 КПК України, викликається 25 лютого 2016 року о 10 годині до старшого слідчої групи — заступника начальника відділу Генеральної прокуратури України Кравця А.Б... для проведення слідчих та процесуальних дій за його участю як підозрюваного у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 КК України", - зазначається в повістці.

Зазначимо, у понеділок, 15 лютого, слідчий суддя Печерського районного суду задовольнив клопотання ГПУ та надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування стосовно Арбузова.

Нагадаємо, Сергія Арбузова звинувачують в розтраті державних коштів на суму близько 220 мільйонів гривень. За даними слідства, в латвійських банках арештовані рахунки підприємств, які пов'язані з колишнього віце-прем'єр-міністром. Загальна сума знайдених грошей більше 49-ти мільйонів доларів. Сергій Арбузов оголошений у міжнародний розшук з червня цього року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції