Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Артек-Буковель" прийняв півтисячі дітей з Волині

Найбільш талановиті школярі отримали цінне заохочення.

Майже півтисячі школярів з Волині приїхали до табору "Артек-Буковель" у серці Карпат. Усі вони відмінники навчання, переможці предметних олімпіад та спортивних змагань, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У кожного з них вдома стоси грамот та медалей за перемоги, наукові роботи, досягнення у спорті й творчості. Але зараз вони живуть в ритмі "Артека-Буковелю": творчі майстер-класи, спортивні змагання, квести, дискотеки – артеківцям ніколи і вгору глянути. Однак активний відпочинок для активних дітей – саме те.  "Оцей ритм життя тебе так захоплює, що ти приїжджаєш додому і цього не вистачає. Останній день я всі рази плакала, їхавши додому", - каже артеківка Вікторія Кондратюк. "Найбільше мені тут подобається те, що я знаходжуся серед розумних людей. Тут найкращі діти Волині. І це мене дуже надихає. Я коли поїду додому, буду ще більше працювати над собою", - зізнається артеківка Богданна Острівська.

ВідеоСотні школярів-відмінників з Волині отримали шанс відпочити у таборі "Артек-Буковель"

Майже півтисячі школярів з Волині приїхали до табору у серці Карпат. Усі - відмінники навчання, переможці предметних олімпіад та спортивних змагань. Такий відпочинок юні волиняни отримали в дарунок від місцевих благодійників.

Сотні школярів-відмінників з Волині отримали шанс відпочити у таборі "Артек-Буковель"

Найталановитіших юних волинян зібрав фонд Ігоря Палиці "Тільки разом". Дітей, які невтомно працюють над собою, він вже шостий рік поспіль нагороджує безкоштовними путівками до "Артека-Буковелю".  "Таке заохочення показує, що вони потрібні цій державі. Що коли вони виростуть, залишаться тут працювати", - каже радник голови Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов.

Талантів віком від 10 до 16 років по усіх школах Волині цього разу назбиралося майже півтисячі. Багато-хто у таборі не вперше. Діти не приховують: їм дуже приємно отримувати заслужену нагороду за свою працю. "Я дуже-дуже сильно раділа цьому, бо повернутися в "Артек" – це неймовірно класний шанс", - каже артеківка Кіра Угрин. "До кожної дитини тут особливе ставлення. Нас поважають, нас люблять", - зізнається артеківка Катерина Андрусік. "В нас навіть з’явилася така еліта, що кожного року їздить в "Артек". Це ніби змагання такі, ще більше дає драйву щось робити, щось нове шукати", - каже  артеківка Вікторія Кондратюк.

Фотогалерея Люди зі зброєю та перекриті дороги: у Міноборони пояснили, що відбувається на Буковелі (8 фото)

Волинські таланти в "Артеку-Буковелі" відпочиватимуть 10 днів. І, як завжди, роз’їдуться зі сподіваннями наступного року зустрітися тут знову.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції