Вашингтон готовий ввести нові санкції проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдепартамент поінформував Конгрес, що «ми не можемо підтвердити виконання Російською Федерацією умов, передбачених Законом про контроль над хімічною та біологічною зброєю».

Офіційний Вашингтон хоче ввести додаткові санкції проти Росії через невиконання нею умов, передбачених міжнародним законодавством щодо контролю над хімічною зброєю.

Про це заявила офіційний представник Державного департаменту США Гізер Науерт, - пише Reuters.

"Сьогодні Держдепартамент поінформував Конгрес, що ми не можемо підтвердити виконання Російською Федерацією умов, передбачених Законом про контроль над хімічною та біологічною зброєю й ліквідації бойових засобів від1991 року", - наводить агентство слова офіційного представника американського відомства.

Як наголосила Науерт, адміністрація США "має намір діяти відповідно до положень Закону, що передбачає застосування додаткових санкцій".

Нагадаємо, рубль почав активно падати 8 серпня через новину про подробиці американського законопроекту про нові санкції проти Росії. "Акт про захист американській безпеці від агресії Кремля 2018" пропонує об'єднати всі американські обмеження проти РФ в одну базу, створити спеціальний санкційний офіс і визнати Москву "спонсором тероризму".

Згодом стало відомо про ще одну порцію американських санкцій проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському місті Солсбері. У Державному департаменті США введення нових санкцій пояснили тим, що Росія, яку Вашингтон вважає винною в отруєнні, порушила міжнародне право, застосувавши отруйну речовину "Новачок". Анонсовані тоді санкції стосувалися заборони на експорт в Росію товарів, які можуть бути пов'язані з національною безпекою. Тобто заборона почала діяти на постачання електронних пристроїв та їхніх компонентів, в тому числі й тих, що використовуються в авіаційній галузі.

У вересні у США пригрозили Росії і другою порцією санкцій - у разі, якщо протягом трьох місяців Москва не надасть гарантій, що не буде використовувати хімічну зброю і не погодиться на допуск міжнародних інспекторів. Другий етап санкцій передбачає зниження рівня дипломатичних стосунків, заборону авіакомпанії "Аерофлот" літати в США, скорочення до мінімуму взаємної торгівлі.

ВідеоСША планують запровадити додаткові санкції проти РФ - Волкер

Тиск на Росію - Сполучені Штати планують нові хвилі санкцій проти Москви. Про це заявив спецпредставник державного департаменту США з питань України Курт Волкер. За його словами, Вашингтон запроваджуватиме нові санкції проти Росії раз на один-два місяці. Все через небажання Кремля конструктивно підійти до врегулювання ситуації на Донбасі. І додав, запроваджувати додаткові санкції Штати планують не самі, а у співпраці з європейськими партнерами.

США планують запровадити додаткові санкції проти РФ - Волкер

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції