Асфальт може провалитися в будь-якому місці Києва

Дата публікації
Перегляди
1557
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Асфальт може провалитися в будь-якому місці Києва

Вулиця на Святошині обвалилася на три метри / Фото: Сегодня

Провал асфальту, який стався на Святошині, може повторитися на Виноградарі, проспекті 40-річчя Жовтня і навіть біля Лаври.

Напередодні киян шокувала новина про провал асфальту на Святошині: через прорив труби утворилася величезна яма 7 на 7 метрів, куди провалився автомобіль. Експерти попереджають, що подібне може повторитися в будь-якому місці столиці.

За словами науковців, провал може статися в багатьох місцях Києва – у всьому винні зношені мережі, під якими утворюються порожнечі, пише газета "Сегодня".

"Проблеми є на Теліги, на Щербакова, на 40-річчя Жовтня, біля Лаври", - сказав заввідділом інженерної геології Інституту геології НАН України Михайло Демчишин.

Зі свого боку, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак запевнив, що під час морозів "Київенерго" проведе обстеження труб.

"Ці пристрої покажуть найменші витоки, і будемо усувати. А в 1,5-кілометровій зоні НСК цього року встановимо датчики, які подадуть сигнал за найменшого витоку, поки вода ще не розмила яму", - зазначив чиновник.

За даними "Київводоканалу", зараз повністю зношені 20% мереж.

Нагадаємо, провал асфальту стався вранці 24 січня на вулиці Уборевича, 25. Там прорвало трубу, вода розмила пісок, внаслідок чого провалився асфальт. Яма була такою величезною, що в ній потонув автомобіль.

Без води залишилися шість багатоповерхівок, двори приватних будинків затопило по коліно, і люди навіть не могли вийти на вулицю. Тільки завдяки тому, що було дуже рано, обійшлося без жертв.

У Києві легковик провалився під асфальт

У Києві легковик провалився під асфальт

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1557
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація