Сніг по-європейськи танутиме там, де випав

Дата публікації
Перегляди
2391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сніг по-європейськи танутиме там, де випав

На вулицях столиці лютує снігове "стихійне лихо"

В МНС радіють похолоданню, бо дороги стануть чистішими.

Київські комунальники тільки за останню добу вивезли з вулиць 3 тисячі тонн снігу, та більшість опадів так і залишать на вулицях, повідомляє ТСН.

Сніг вивезуть тільки з центральних вулиць. На усіх інших діятиме європейська технологія, кажуть у МНС – коли сніг тане на місці свого злочину.

"Як правило, сніг залишається там же, на газонах, для чого вони і передбачені, щоб там частина снігу зберігалася", - пояснив директор департаменту управління рятувальними силами Григорій Марченко.

Нагадаємо, синоптики пообіцяли, що в ніч на середу, 25 січня, вдарить добрячий мороз і аж до початку лютого буде за мінус двадцять. В МНС цій новині радіють.

"Похолодання призведе до того, що буде вимороження тих опадів, які на дорогах і дороги будуть чистішими. Опадів не передбачається", - повідомив Директор Департаменту цивільного захисту МНС Василь Квашук.

А тим часом на вулицях столиці лютує "стихійне лихо", яке місцеві служби зупиняти не квапляться - бурульки не дахів не збивають, сніг з доріг не прибирають. А людям доводиться страждати.

Так, у вівторок з будинку на вулиці Лаврській бурулька впала на голову австралійці. Туристка, яка отримала травму голови, перебуває під наглядом лікарів.

До речі, це вже не перший випадок травмування бурульками. Льодяна брила впала на голову пенсіонерці, коли та виходила із дому.

За останню добу київські комунальники вивезли три мільйони кілограмів снігу

За останню добу київські комунальники вивезли три мільйони кілограмів снігу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2391
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація