Азаров і Путін збираються зустрітися в липні

Прем'єри Росії та України збираються обговорити газове питання. Зустріч відбудеться, швидше за все, у середині липня.

Прем'єр-міністр Микола Азаров збирається у середині липня провести зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним та обговорити з ним, зокрема, газове питання. Про це глава українського уряду заявив у програмі tkachenko.ua.

"У середині липня, швидше за все, відбудуться наші зустрічі з прем'єр-міністром Росії, на яких ми підіб'ємо підсумки обговорення всіх суперечливих питань у рамках робочих зустрічей", - розповів Азаров.

Він також зазначив, що провів телефонну розмову з Путіним. "У мене відбулася розмова з моїм колегою, Володимиром Володимировичем Путіним. Ми тільки з ним переговорили, повернулися до тих розмов, які в нас були при очній зустрічі, та домовилися, що він дасть вказівки своїм міністрам активізувати роботу груп з обговорення питань, з яких не знайшли спільного рішення. У тому числі, енергетичного питання", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, Азаров також заявляв, що Україна має аргументи для зниження ціни на російський газ, і запевняв, що російська сторона її почула. "Аргументи у нас дуже прості. Ціна на газ для України не повинна бути вищою, ніж ціна на газ наприклад для Польщі, Словаччини, Німеччини, тобто для країн, що знаходяться від Росії далі. От і все. Ціна має бути ринковою", - наголосив голова уряду.

Крім того, він називав енергетичне питання одним із найважливіших серед тих, що обговорювалися ним із Володимиром Путіним.

Інтерв'ю Миколи Азарова в програмі tkachenko.ua читайте тут.

Читайте також:

Азаров назвав аргументи для зниження ціни на російський газ

Янукович провів з Путіним неформальну зустріч

Азаров і Путін домовилися зустрічатися щомісяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: