Азаров порадив дітям брати приклад з Януковича

Микола Азаров вважає гідним прикладом для дітей шлях Віктора Януковича, який "сам себе зробив, пройшов через інтернати і став президентом".

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що життєвий шлях президента Віктора Януковича може бути гідним прикладом для підростаючого покоління.

Про це прем'єр сказав, зустрічаючись з учасниками IX міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще" і першої сесії Генасамблеї міжнародної громадської організації "Всесвітня дитяча ліга націй" в Кабінеті міністрів у середу.

"З самого початку треба виховувати в собі самостійність, уміння самим, не опираючись ні на чию допомогу, пробиватися в житті. У вас є дуже сильний приклад нашого президента, який виховувався без батьків, як ви знаєте, пройшов через інтернати і став президентом. Він сам себе зробив, сам себе провів по життю, спираючись насамперед на власний характер", - сказав Азаров, звертаючись до дітей.

При цьому прем'єр згадав власне дитинство. Він розповів, що без сторонньої допомоги вони з друзями зробили собі волейбольний та баскетбольний майданчики, і "практично весь вільний час проводили у дворі, граючи у волейбол, футбол, баскетбол".

Азаров закликав дітей бути самостійними та ініціативними і пообіцяв підтримку уряду в реалізації державних програм, спрямованих на розвиток дитячої творчості, ініціативності.

Нагадаємо, напередодні 1 вересня журналісти знайшли шкільні журнали Віктора Януковича. Виявилося, що в перших класах він був відмінником. Шкільним наказом від 25 травня 1958 року за відмінну поведінку і хорошу успішність Януковичу було оголошено подяку.

Читайте також:

Азарова урочисто прийняли в "юні артеківці". ФОТО

Янукович розповів дітям, як у школі був майже круглим відмінником

Журналісти розкопали шкільні журнали Януковича

Герман: Приклад Януковича - американська мрія

ВідеоАзаров порадив дітям брати приклад з Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: