Балога: Партії регіонів не потрібен "Єдиний центр"

Лідер партії "Єдиний центр", міністр МНС Віктор Балога вважає, що приєднання його партії до  Партії регіонів ніяких плюсів провладній партії не дасть.

Міністр МНС Віктор Балога упевнений, що його партія "Єдиний центр" не потрібна Партії регіонів.

"Партії регіонів не треба зараз йти тим шляхом, яким у свій час йшла НДП, СДПУ (о), "Наша Україна". Більше того, я думаю, що це тільки дискредитує Партію регіонів", - так Балога прокоментував об'єднання Партії регіонів і "Сильної України".

Він також додав, що на сьогоднішній день для президента важливо забезпечити моноліт саме тієї команди, яка здобувала перемогу в 2006 році, і в 2007 році хороший результат, і на виборах президента. У Партії регіонів хороший потенціал.

Коментуючи можливість приєднання "Єдиного центру" до Партії регіонів, Балога заявив: "Я вважаю, що приєднання малих партії, а станом на сьогодні "Єдиний центр" не є партією великою, яка би серйозно впливала на процеси в Партії регіонів,... не потрібно".

Він додав, що "ніколи, за рік роботи з президентом, не було розмови про те, що "Єдиний центр" повинен бути в Партії регіонів".

Балога уточнив, що "Єдиний центр" визначиться, як буде йти на вибори після того, як буде прийнятий новий закон про вибори до Верховної Ради.

"Я вважаю, що для Партії регіонів приєднання моєї партії ніяких плюсів абсолютно не дасть", - підсумував політик.

Раніше лідер "Єдиного центру" Віктор Балога заявив, що над питанням злиття його партії з Партією регіоналів "можна подумати".

Нагадаємо, в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій ішлося про те, що громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися .

Раніше "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. Цю новину підтвердив Азаров.

Читайте також:

Балога не виключає об'єднання "Єдиного центру" з ПР

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: