"Батьківщина" збирається 7 вересня страйкувати проти Януковича

7 вересня у перший день роботи парламенту партія "Батьківщина" закликає зібратися і оголосити попереджувальний великий страйк проти дій нинішньої влади.

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" та її лідер Юлія Тимошенко ініціює проведення 7 вересня всеукраїнського страйку проти дій влади.

Про Тимошенко заяивла на заходах, присвячених святкуванню 19-річчя незалежності України.

"Я пропоную нагадати Януковичу, що в Україні є народ, і 7 вересня, це перший день роботи парламенту, зібратися - оголосити всенаціональні збори в кожному місті й кожній області й біля Верховної Ради. Це такий попереджувальний великий страйк проти того, що підвищують тарифи, що збільшують пенсійний вік, що приймають Податковий кодекс і зачищають малий бізнес, проти того, що сьогодні хабарництво вже досягло апогею", - сказала вона.

Зі слів Тимошенко, такий страйк має засвідчити перед владою, що народ не буде терпіти її антинародні дії.

"Ви підтримуєте, щоб 7 вересня ми піднялися й показали Януковичу, що крім біг-бордів, в Україні є народ, який не буде цього терпіти і який не буде схилятися ні перед яким нікчемним і неосвіченим тираном?" - звернулася Тимошенко до присутніх.

Лідер БЮТ підкреслила, що активісти "Батьківщини" повинні провести в стислий термін всю необхідну організаційну роботу для того, щоб ця акція була масовою.

Раніше Тимошенко заявила про плани президента Віктора Януковича і його команди продовжити строк роботи Верховної ради 6-го скликання до 2015 і строк повноважень президента з 5 до 7 років.

Нагадаємо, у Партії регіонів вважають, що Блок Юлії Тимошенко, закликаючи населення до масового спротиву підвищенню цін на газ, провокує руйнацію економіки країни.

Читайте також:

Тимошенко розповіла про таємні плани Януковича

Тимошенко святкуватиме День Незалежності у парку Шевченка

Тимошенко скликає всіх на мітинг під Радою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: