Біля Ірану потонув корабель з українцями на борту

Дата публікації
Перегляди
1613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біля Ірану потонув корабель з українцями на борту

Ілюстрація / Фото: shipwreck.net

На транспортному судні були 73 громадян з Ірану, Індії і України, щонайменше 13 осіб загинули.

Принаймні 13 осіб загинули в результаті корабельної аварії, яка сталася в 25 км від берегів Ірану.

На борту затонулого корабля знаходилися громадяни Ірану, Індії та України. На місці аварії тривають рятувальні роботи, повідомляє Deutsche Welle.

Транспортне судно "Куша", на борту якого знаходилися 73 пасажири, затонуло неподалік від берегів району Ассалуе, де ведуть розробку родовищ кілька газових компаній.

З місця події надходять суперечливі дані про жертви аварії. Втім, згідно з двома повідомленнями іранських інформагентств, мова йде про 13 загиблих, смерть яких вже зафіксована - це вісім іноземних громадян і п'ятеро іранців.

Виконавчий директор спеціальної економічної зони Парс Піруз Муссаві, неподалік від якої стався інцидент, повідомив, що шість індійських експертів-підводників виявилися замкнутими в дайвінговій камері судна, але мають киснем, якого вистачить на 48 годин.

Іранські водолази, за повідомленнями з місця події, в суботу, 22 жовтня, спробували витягти дайвінгову камеру з судна і доставити її на берег. Втім, за деякими даними, врятувати індійських фахівців не вдалося.

Експертна команда, яка перебувала на борту судна, виконувала роботи з прокладання підводних труб. 60 пасажирів судна вдалося врятувати. На місці події досі ведуться рятувальні роботи.

Читайте також:

Американські піхотинці відбили українців у піратів

Біля Сінгапура затонуло судно з українським екіпажем

Слідчі озвучили попередню причину загибелі теплохода "Булгарія"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1613
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація