Янукович вирішив допомогти Кубі лікувати українських дітей

Президент вважає, що до реабілітації українських дітей, які постраждали через аварію на Чорнобилі, має долучитися і Україна.

Україна має намір фінансувати оздоровлення й лікування на Кубі постраждалих від Чорнобильської катастрофи українських дітей.

Ввідповідну заяву зробив президент України Віктор Янукович під час візиту до лікувально-оздоровчого центру "Тарара" на Кубі, де реабілітуються постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС українські діти.

Він зазначив, що за увесь час дії програми "Діти Чорнобиля" (з березня 1990 року) її фінансувала виключно кубинська сторона.

"Куба мала велике матеріальне навантаження, здійснюючи програму "Діти Чорнобиля", але зараз прийшов час, і ми повинні вам запропонувати відповідні кошти за ці послуги", - зазначив Янукович.

Він наголосив, що Україна зацікавлена в продовженні цієї програми. Під час візиту до лікувально-оздоровчого центру "Тарара" Янукович передав центру медичні матеріали, побутову техніку, спортивний інвентар і книги, а також посадив на його території дерево.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року Куба заявила, що готова безкоштовно продовжувати оздоровлення й лікування потерпілих від Чорнобильської катастрофи українських дітей.

Читайте також:

Янукович провів "дуже цікаву розмову" з Фіделем Кастро

На Кубі Янукович зустрів Кастро і отримав орден

Янукович завернув закон про біометричні паспорти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: