Казахстан найняв Тоні Блера для проведення економічних реформ

Казахстан найняв Тоні Блера для проведення економічних реформ

Тоні Блер / Фото: AFP

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв найняв колишнього прем'єра Британії як експерта - за 12 млн доларів на рік.

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер проводитиме разом з командою своїх експертів економічні реформи в Казахстані, пише британська газета The Telegraph.

За даними видання, на цю роботу його найняв казахстанський президент Нурсултан Назарбаєв за 8 млн фунтів стерлінгів на рік (понад 12 млн доларів).

Раніше Блера звинувачували в зловживанні службовим становищем для налагодження зв'язків з убитим 20 жовтня екс-лідером Лівії Муаммаром Каддафі. І тепер The Telegraph уїдливо зазначає: Блер втратив одного диктатора, але швидко знайшов собі іншого в особі Назарбаєва.

"Тоні Блер, можливо, із загибеллю полковника Муамара Каддафі втратив свого друга-диктатора. Але він не впадає у відчай. Блер знайшов собі іншого авторитарного правителя для бізнесу - Нурсултана Назарбаєва, президента багатого корисними копалинами Казахстану", - йдеться в статті.

За інформацією журналістів, Блер разом з групою експертів займеться розробкою програми економічної реформ для країни, якою вже 20 років керує одна і та сама людина.

Залишивши офіс прем'єра на Даунінг стріт, Блер, займаючись консультаціями, сколотив непоганий статок, який оцінюється в суму від 20 до 50 млн фунтів. Серед його клієнтів - банк JP Morgan, страхова група Zurich Financial Services, уряд Кувейту та інвестиційний фонд Абу-Дабі Mubadala.

Читайте також:

Тоні Блер не шкодує, що вв'язався у війну в Іраку

70-річний президент Казахстану зажадав створити еліксир молодості

Україна і Казахстан можуть об'єднатися для створення космічних систем

Назарбаєв вчетверте став президентом Казахстану

Повʼязані теми:

Наступна публікація