У Росії з'явилася нова професія - "офісний трутень"

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Росії з'явилася нова професія - "офісний трутень"

"Офісний нероба" на роботі може цілий день мріяти

Фірми почали шукати професійних нероб - протягом дня вони мають спати, читати, пити чай і підтримувати "корпоративний дух".

У Росії з'явилася професія, про яку можна тільки мріяти. Фірми шукають "професійних ледарів", або "офісних трутнів" для створення сприятливої ​​атмосфери в колективі.

Протягом дня працівник на цій посаді має спати, їсти, читати, відпочивати, розповідати анекдоти.

"Якщо якось невдало жартую, всі кричать "фу-у-у". Я потім намагаюся їх як-небудь розважати, щоб потім нарікань в мій бік не було. Все-таки це моя робота", - розповіла дівчина Олександра, яка стала одним з представників нової професії в Санкт-Петербурзі.

Офісний нероба - гарант корпоративного спокою. Олександра не просто нічого не робить - вона створює сприятливу атмосферу.

"Такі вакансії з'являються, звичайно, не часто, це не масовий набір. Але періодично вони відкриваютсья компаніями, які хочуть привернути увагу до свого бренду", - розповіла керівник сайту для молодих фахівців Ірина Комбачева, повідомляє МТРК "Мир".

Відбір на вакансію "офісного трутня" - майже як в загін космонавтів. Сон у кандидати має бути міцним і тихим, він має створювати позитивну атмосферу, не заважаючи при цьому основній роботі, повинен мати стійку психіку, і жодних прогулів чи приходів на роботу з похмілля. Водночас жодних обмежень за віком (від 16-ти років) і за статтю немає.

Читайте також:

Топ-20 найдивніших професій-2011: нюхач яєць і фахівець з виймання мозку

Робота в сучасному офісі шкідлива для мозку людини

Найдивніші запитання, які задають на співбесідах у провідних компаніях світу

Секс з колегами покращує якість роботи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація