Богатирьова "вкрала" промову у глави Apple Стіва Джобса

Богатирьова у своїй промові перед випускниками "Могилянки" розповіла про те, як близько до неї підступила смерть.

Секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Раїсу Богатирьову викрили в "крадіжці" промови засновника Apple Стіва Джобса.

Промова чиновниці 28 червня на врученні дипломів студентам Києво-могилянської академії виявилася дуже схожою на один із виступів глави корпорації Apple Стіва Джобса, який виступив з практично ідентичною промовою перед випускниками Стенфордського університету в 2005 році.

Подекуди секретар Радбезу навіть не спромоглася змінити порядок слів. Наприклад:

"Пробачте за драматизм, але це правда. Час людини дуже обмежений. І тому висновок зі свого досвіду пропоную наступний - не живіть чужим життям, не втрачайте часу. Не попадайтеся в капкан догми, яка радить жити чужими думками. Не дозволяйте шуму чужих думок перебити ваш внутрішній голос", - говорила Богатирьова.

Як виявилося, спічрайтери українського чиновника практично на 100% скопіювали слова Джобса.

"Пробачте за такий драматизм, але це правда. Ваш час обмежений, тому не витрачайте його, щоб прожити чиєсь чуже життя. Не потрапляйте в пастку догми, яка учить жити відповідно до думок інших людей. Не дозволяйте шуму чужих думок перебити ваш внутрішній голос", - говорилося у виступі глави Apple в 2005 році.

Чиновниця використала навіть фрагмент виступу Джобса про смерть. Він розповідав студентам про те, як у нього виявили рак.

"Смерть тоді підійшла до мене близько. І, сподіваюся, що це було найближче на наступні декілька десятків років. Переживши це, я тепер можу сказати наступне з більшою упевненістю, ніж тоді, коли смерть була корисною, але чисто абстрактною концепцією - ніхто не хоче помирати, - відмітив тоді Джобс.

"Смерть підступила до мене дуже близько. Ближче, ніж зараз у своєму віці я знаходжуся для неї. Переживши цю хвилину, можу вам сказати - ніхто не хоче помирати", заявила Богатирьова.

Прес-служба РНБО України вже заявила, що "збіги подекуди притягнуті за вуха".

За їх словами, Раїса Василівна читає безліч виступів, матеріалів і запам'ятовує великі об'єми інформації.

"І цей виступ вона бачила. Свої виступи вона сама готує, коригує. Можливо, коли вона готувалася до виступу перед студентами, в голові спливло те, що сподобалося колись", - поспішили заявити підлеглі чиновника.

Читайте також:

Янукович скоротив заступників Льовочкіна й Богатирьової

Азаров пообіцяв пустити жінок в уряд

Медведька призначено заступником Богатирьової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: