Британці назвали Одесу центром європейської секс-торгівлі

Британські ЗМІ називають саме Одесу потужним центром європейської секс-торгівлі, і кількість українок, яких змушують ставати повіями, в 2009 році продовжувала зростати.

Одеса перетворилася на центр торгівлі жінками, звідки вони часто потрапляють в Британію, де працюють повіями. Про це пише британська газета Observer.

За даними газети, саме Одесу називають потужним центром європейської секс-торгівлі, і кількість українок, яких змушують ставати повіями, в 2009 році продовжувала зростати. Журналіст наводить слова представниці благодійної організації, що бореться з торгівлею людьми, яка говорить, що гарячий сезон вже почався, і до Одеси вже відправляються тисячі жінок, пише Бі-Бі-Сі.

Когось з них обманюють, пропонуючи роботу в офісах або на подіумі, а у когось просто немає іншого вибору, пише видання. Автор відзначає, що нові особи на одеських вулицях з'являються щодня. Багато хто з них приїжджають з віддалених селищ Молдови та невизнаного Придністров'я, бо там немає можливості знайти роботу.

До торгівлі людьми залучено багато, серед них - і міліція, і прикордонники, пише журналіст і наводить слова однієї з жінок, яка розповідає, що платить міліції 50 гривень за ніч роботи. Інші - скаржаться на побиття, на яке міліція нібито закриває очі.

У благодійної організації "World Hope Ukraine", яка витягує з одеських вулиць дівчат-підлітків, розповідають про спроби продати дівчину з одеського дитбудинку. Жінок різними способами вивозять з Одеси: по морю до Європи чи Туреччини, потягом до Росії.

Як повідомлялося раніше, майже 20% українських студентів готові заробляти гроші проституцією. Згідно з даними дослідження, у Києві про роботу в секторі секс-послуг замислюються 18,5% студентів, а у Парижі - 29,2% студентів.

Читайте також:

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

У Дніпропетровську посадять на 5 років жінку, 13-річна дочка якої стала повією

У Чехії випустили підручник для українських повій

Банда сутенерів змушувала жінок за відмову від проституції копати собі могили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: