БЮТ: програма-максимум опозиції – не перегризти один одному горлянки

БЮТ не втрачає надії домовитись з іншими опозиціонерами: "Навіть якщо математично порахувати симпатію до демократичних сил, то вона явно перевищує симпатію до партії влади".

Володимир Бондаренко
Депутат від БЮТ Володимир Бондаренко
Перед українськими опозиціонерами наразі не стоїть питання про об'єднання, їхньою головною задачею є координація дій напередодні виборів до Верховної ради.

Про це заявив депутат із фракції БЮТ Володимир Бондаренко, розповідаючи, чому сили демократичного табору протестували на різних площах у Києві 22 січня, пише ЛІГА.net.

"Зараз програма-максимум опозиції - прийти до спільної думки щодо парламентських виборів, щоб ми один одному горлянки не перегризли. Йдеться не про об'єднання, а про координацію дій", - підкреслив бютівець.

За його словами "навіть якщо математично порахувати симпатію до демократичних сил, то вона явно перевищує симпатію до партії влади".

"На Софійську площу прийшло дуже багато опозиціонерів. Була Тимошенко, були Гриценко, Кириленко й багато інших. Чому не прийшли інші - зрозуміло. Яценюк, Матвієнко й Костенко, приміром, люди специфічні", - сказав Бондаренко.

"Яценюка влада любить, зустрічається з ним і консультується. Тому його представника дуже "тепло" зустріли на Софії. Матвієнко й Костенко при цій владі живуть ані трохи не гірше, ніж при попередній. Він конформіст і намагається жити весело за будь-якої влади. Та й Костенко за риторики боротьби за усе українське не йде на жодні об'єднання", - сказав бютівець.

Однак, на думку Бондаренка, "через якийсь час наш власний досвід об'єднання покаже, що ми можемо обрати єдиного лідера під конкретні речі". "Але з боку Яценюка в питанні координації особливої щирості немає", - додав депутат.

Читайте також:

Прихильники Тимошенко мирно відсвяткували День соборності

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

У Партії регіонів вважають опозицію невдахами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: