Чехія відновлює роботу візового відділення в Донецьку

Чеська Республіка знову відкриває візовий відділ Генерального консульства ЧР в Донецьку, діяльність якого МЗС Чехії тимчасово призупинило з 1 липня.

З 25 липня в Донецьку відновлюється робота візового відділеня Генерального консульства Чеської республіки. Таке рішення ухвалило МЗС Чехії.

"На сьогоднішній день Україна усунула перешкоди адміністративного характеру, які заважали здійсненню Генеральним консульством ЧР в Донецьку та іншими представництвами своєї діяльності. МЗС ЧР має можливість відновити стандартний порядок оформлення віз в Україну", - ідеться в повідомленні на сайті посольства Чехії в Україні.

Починаючи з 25 липня 2011 року жителі Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, Севастополя та Автономної Республіки Крим зможуть подавати заяви на короткострокові шенгенські візи та довгострокові візи особисто в Генеральне консульство в Донецьку.

Особи, які подали заяви на короткострокові шенгенські та довгострокові чеські візи після 1 липня у консульському відділенні посольства Чехії в Києві, отримають ці візи там само, уточнюється в повідомленні.

Туристичні фірми, акредитовані в Генеральному консульстві ЧР у Донецьку з 25 липня зможуть подавати заяви для своїх клієнтів в Донецьку.

"Міністерство закордонних справ ЧР впевнене, що адміністративні причини, які призвели до тимчасового закриття візового відділення, не повторяться у майбутньому, і всі представницькі місії ЧР в Україні будуть мати можливість виконувати консульську і візову діяльність у повному обсязі", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, з 1 липня у Донецьку закрито консульський відділ Генерального консульства Чехії. Причиною такого рішення Праги стала бюрократія і невиконання українською стороною своїх зобов'язань.

Дипломатичні стосунки України та Чехії погіршилися ще в січні 2011 року, після того як Чехія попри обурення України надала політичний притулок екс-міністру економіки України Богдану Данилишину, якого в Україні обвинувачують у корупції.

13 травня двоє чеських дипломатів були оголошені МЗС персонами нон-грата в Україні. Проте, МЗС заперечило причетність справи Данилишина до цієї ситуації. У відповідь Чехія заявила, що висилає кількох українських дипломатів.

Читайте також:

Чехія закриває консульство у Донецьку через українську бюрократію

Чехія висилає українських дипломатів

Чехія назвала висилку дипломатів з України помстою за Данилишина

Шпигунський скандал: чеських дипломатів висилають з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: