Через Євро-2012 навесні почали відключати гарячу воду

Дата публікації
Перегляди
1095
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через Євро-2012 навесні почали відключати гарячу воду

Міста України відкрили "брудний сезон" на місяць раніше

У Київенерго обіцяють замінити всі старі труби та скоротити період холодних ванн до 3-4 днів.

Сезон відключень гарячої води цього року розпочався раніше. У Києві перші райони вимкнули ще наприкінці квітня, повідомляє ТСН.

Натомість у червні від профілактичних робіт на тепломережах вирішили утриматися, щоб не засмучувати вболівальників, які приїдуть під час Євро-2012.

На часі старі іржаві труби магістрального водогону, гарантійний термін яких сплив понад десятиліття тому, замінюють новими, які мають слугувати щонайменше півстоліття.

Крім планових замін, водогони влітку діагностують на міцність: підвищують тиск, провокуючи прориви у слабких місцях. Саме заради цього городяни щоліта переживають брудний сезон.

Цьогоріч більшість районів столиці залишать без гарячої води на 2-3 тижні, обіцяють у Київенерго. Коли ж водогони радянської епохи скрізь замінять на нові, період холодних ванн має суттєво скоротитись - до 3-4 днів.

Проте цей рай стане можливим тільки, якщо тарифи на комунальні послуги зростуть, наголошують у Київенерго.

Скажімо, у Німеччині уже мало хто пам'ятає часи, коли гарячу воду вимикали. Тут вода є постійно, навіть якщо десь на мережі проводять роботи, води не вимикають.

За кращу якість послуг німці платять у три-чотири рази більше за українців. За один квадратний метр помешкання треба сплатити 4-4,5 євро. Це багато не тільки у порівнянні з Україною, але й в Німеччині. Саме тому німці і стали чемпіонами із заощадження води, електрики і температури в оселі.

Сезон відмикань гарячої води цього року розпочався раніше

Сезон відмикань гарячої води цього року розпочався раніше

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1095
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація