ЧФ РФ віднині буде доповідати Україні про кожен свій крок

Росія взяла зобов’язання надавати Україні інформацію про особовий склад, чисельність та переміщення Чорноморського флоту.

Росія інформуватиме Міністерство оборони України про чисельність особового складу і озброєння Чорноморського флоту РФ, який базується в Криму.

Про це міністр оборони Росії Анатолій Сердюков повідомив журналістам після засідання Ради міністрів оборони країн СНД в Ялті.

Сердюков і його український колега Михайло Єжель підписали протокол між міністерствами оборони двох країн про надання інформації про чисельність і основні озброєння російського Чорноморського флоту.

"Документ передбачатиме надання інформації Міністерству оборони України про наш особовий склад, чисельність, переміщення", - сказав Сердюков.

Він зазначив, що найближчим часом міністерства також підпишуть угоду про заміну озброєння і військової техніки, яка є у ЧФ РФ.

"Цей документ для нас знаковий і дуже важливий, ця частина (співпраці) була не врегульована на сьогоднішній день", - сказав керівник оборонного відомства Росії.

Читайте також:

Україна дала добро на переозброєння ЧФ РФ

Російський адмірал: ЧФ РФ має залишитись в Криму назавжди

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Чорноморський флот Росії щорічно отримуватиме новітні фрегати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: