ДАІ запровадила нову систему складання іспитів

Вітдепер складання іспитів на водіння екзаменатори контролюватимуть в он-лайн режимі.

Державна автоінспекція запровадила нові правила складання іспитів на водійські права.

Відтепер департамент ДАІ зможе контролювати процес складання іспитів у будь-якому реєстраційно-екзаменаційному підрозділі України у реальному часі – в режимі он-лайн.

Очікується, що таким чином інспектор не зможе допомогти або виправити неправильні відповіді. Навіть після закінчення іспиту і під час перевірки відповідей інспектор не зможе внести правки, тому що система автоматично проінформує про незаконне втручання.

"Запровадження системи - ще один крок до посилення прозорості діяльності Державтоінспекції і протидії корупції", - зазначив начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць.

Крім того, тепер іспити на водійські будуть складати за новою версією екзаменаційних квитків. Як пояснили в ДАІ, раніше зустрічалися випадки, коли відповіді на старі квитки просто заучувалися або переписувалися.

Наразі до роботи в системі підключені тільки два столичних МРЕО (на вулиці Туполева і на вулиці Братиславській). Міністр внутрішніх справ доручив якнайскоріше приєднати до системи все 267 реєстраційних-екзаменаційних відділень в Україні.

Читайте також:

Невдовзі на дорогах з'явиться "Візир-2"

ДАІ спростила порядок реєстрації тимчасових талонів

Водії зможуть писати SMS-скарги на інспекторів ДАІ

ДАІшникам заборонили розсилати водіям листи зі штрафами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: