Депутатську групу Луценка в Раді буде ліквідовано

Зі слів Луценка, для нього стало ударом те, що низка депутатів, які входять у "Народну самооборону", перейшли в коаліцію: "Занадто багато виявилося зрадників".

Лідер громадського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко заявив, що відповідну депутатську групу у Верховній раді буде ліквідовано. Луценко також зазначив, що можливе злиття партії "Народна самооборона" з однією із опозиційних політичних сил, що, з його слів, дотримується своїх ідеологічних переконань.

"На тижні ми зберемося і ухвалимо рішення щодо ліквідації групи в Раді: більшість наших членів попередньо висловлюються за це. Занадто багато виявилося зрадників. У цьому не винні ті люди, які залишилися справжніми політиками, але проте ми вважаємо, що це серйозно дискредитувало проект. Тому як парламентський проект "Народна самооборона", очевидно, оголосить про свою ліквідацію", - сказав Луценко в інтерв'ю виданню "Коммерсант-Украина".

Зі слів лідера "Народної самооборони", для нього стало ударом те, що низка депутатів, які входять у групу, перейшли в коаліцію.

"Для мене це серйозний удар, удар під дих. Напевно, один із найбільш серйозних за останній час. До цього в коаліцію пішов генерал МВС Олександр Бобильов, який був мені практично другом", - підкреслив він.

При цьому він вважає, що існує кілька причин переходу цих депутатів у коаліцію, одна із яких - можлива відмова фракцій Блоку Литвина та Комуністичної партії підтримати зміни до виборчого законодавства для проведення місцевих виборів.

"Для гарантованого прийняття цього вигідного Партії регіонів закону і потрібні "тушки". У законі не будуть враховані ні інтереси Литвина, оскільки будуть заборонені блоки, ні комуністів, які ще тримаються завдяки своїй старій назві", - сказав Луценко.

Крім того, за його інформацією, деякі депутати вирішили ввійти в коаліцію у зв'язку з тим, що влада здійснювала тиск на їх бізнес, а інші - у зв'язку з тим, що їм пропонували великі суми грошей.

Він також заявив, що у спробах підкупу депутатів для переходу в коаліцію бере участь депутат Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Давид Жванія, який, крім того, є ідеологом створення в парламенті нової депутатської групи "Право вибору".

Нагадаємо, 18 червня до коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи" приєдналися шість народних депутатів від фракції НУ-НС, якы переважно представляли "Народну самооборону". Зокрема, новими членам парламентської більшості стали Валерій Борисов, Давид Жванія, Олег Новіков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук та Володимир Марущенко.

Коментуючи цю подію, депутат від "Народної самооборони" Олесь Доній заявив, що на існуванні "Народної самооборони" як громадського руху та групи у парламенті "тепер можна ставити крапку".

Читайте також:

Доній запропонував розпустити "Народну самооборону"

Партія Тігіпка наздогнала БЮТ в рейтингу сил, які пройдуть в наступну Раду

Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Шестеро депутатів на чолі з Жванією перейшли до коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: