"Для підготовки до параду": Росія підігнала "Іскандери" до українського кордону

"Для підготовки до параду": Росія підігнала "Іскандери" до українського кордону

Фото: InformNapalm

Чотири комплекси доставили з Курська залізничним транспортом до Воронежа.

Розрахунки оперативно-тактичних ракетних комплексів "Іскандер" привезли до Воронежа, від якого менше ніж 300 кілометрів від українського кордону, нібито для підготовки до параду Перемоги.

Про це повідомляється на сайті Міноборони РФ у вівторок, 13 квітня.

Зазначається, що чотири комплекси доставили з Курська залізничним транспортом в "місто військової слави Воронеж" для "підготовки до параду в ознаменування 76-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні".

Нагадаємо, що Росія від березня почала стягувати військову техніку та зосередила вздовж державного кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп і під виглядом підготовки до навчань планує ще підтягти до 25 батальйонних тактичних груп. Також окупанти активізували обстріли на Донбасі у зоні проведення ООС.

У МЗС України назвали напрямки біля кордонів, де Росія нарощує свої війська. Так, за словами Кулеби, Росія продовжує нарощувати військовий потенціал вздовж українсько-російського кордону, на тимчасово окупованих територіях та на морях. Вона збирає війська на трьох напрямках: на Північному Сході України, в Криму - на Півдні та на Донбасі - на Сході.

Новини світу: Росія продовжує стягувати війська до кордону з Україною

Новини світу: Росія продовжує стягувати війська до кордону з Україною

Повʼязані теми:

Наступна публікація