Дочка Тимошенко пожалілася Європі

Президент ПАРЄ передав Юлії Тимошенко слова вітання та підтримки.

Євгенія Карр, донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко, та заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря зустрілися з президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлютом Чавошоглу у Страсбурзі (Франція).

Як повідомляється, Євгенія Карр та Немиря поінформували президента ПАРЄ "про серйозне погіршення ситуації в Україні з точки зору дотримання європейських стандартів, зокрема, верховенства права, демократичних принципів та прав людини".

Чавошоглу зазначив, що неодноразово висловлював українській владі своє занепокоєння щодо небезпечного розвитку подій в Україні, особливо, що стосується ознак політичного переслідування лідера найбільшої в Україні опозиційної партії Юлії Тимошенко.

"У вересні я мав можливість під час зустрічі в Ялті особисто передати президенту Віктору Януковичу та його радникам моє занепокоєння. Я можу повторити це і сьогодні, що серйозні проблеми мають бути вирішені позитивно тими, хто їх створив", - сказав він.

"Під час нинішньої сесії ПАРЄ ми почули практично від усіх політичних груп зростаюче занепокоєння щодо подій в Україні. Моя зустріч з вами є свідченням того, що я особисто поділяю таку позицію", - підкреслив президент ПАРЄ.

Звертаючись до Карр, Чавошоглу попросив її передати слова вітання та підтримки Тимошенко.

Нагадаємо, 3-6 жовтня Карр та Немиря перебувають з візитом у Страсбурзі для надання інформації провідним європейським політикам щодо останніх подій у судовій справі проти Тимошенко.

Зокрема, Є.КАРР та Немиря зустрілися з комісаром Ради Європи з прав людини Томасом Хаммарбергом та генеральним секретарем Ради Європи Торбйорном Ягландом.

Крім того, відбулися зустрічі з представниками усіх політичних груп ПАРЄ та керівниками окремих комітетів ПАРЄ.

Читайте також:

БЮТ покаже НАТО фільм про суд Тимошенко

ПАРЄ не схотіла говорити про Тимошенко на термінових дебатах

Адвокат Тимошенко впевнений, що вона сидітиме недовго

АП: стаття Тимошенко не буде декриміналізована

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: