Доктора Пі визнали обмежено осудним - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
2350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Доктора Пі визнали обмежено осудним - ЗМІ

Слюсарчука визнали обмежено осудним - у нього виявили деякі порушення психіки / Фото: zik.com.ua

Слюсарчук після місяця в психлікарні не змінився, він так же читає газети і дивиться телевізор.

Андрія Слюсарчука, більш відомого як "Доктор Пі", визнали обмежено осудним. Про це пише "Сегодня".

Як розповів співробітник Державної пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків, Слюсарчук повернувся в свою камеру у Львівському СІЗО з обласної психіатричної лікарні, де протягом місяця проходив експертизу.

За словами Демківа, "Доктор Пі" після місяця в психлікарні не змінився, він так же читає газети і дивиться телевізор, "а ось книг не читає… ліків ніяких не приймає".

2 лютого за постановою суду Слюсарчука етапували у психіатричну лікарню для експертизи. До цього таку експертизу провели в медчастині СІЗО, але її виявилося недостатньо. Тепер Слюсарчук і далі сидітиме в СІЗО, поки суд не винесе постанову про етапування його або про звільнення.

Газета зазначає, що інформації про те, чи визнали Слюсарчука хворим, поки немає.

У той же час джерело "Сегодня", близьке до слідства, повідомило, що Слюсарчука визнали обмежено осудним - у нього виявили деякі порушення психіки, як то невроз, залишкові явища черепно-мозкових травм, алкоголізм, наркоманію,

За словами правозахисника Едуарда Багірова, це може послужити для суду приводом пом'якшити вирок.

Як відомо, Слюсарчука звинувачують в підробленні дипломів про закінчення низки вищих навчальних закладів, зокрема й російського медичного університету. За даними ЗМІ, він калічив десятки людей, зафіксовано, як мінімум, три смертельні випадки. Стосовно Слюсарчука порушено 2 кримінальні справи - за підозрою в шахрайстві та за підозрою у використанні підроблених документів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація