Дощі литимуть до 6 червня, а потім прийде неймовірна спека

Дощі литимуть до 6 червня, а потім прийде неймовірна спека

Уже на цих вихідних в Україну прийде спека

Температура повітря вже на цих вихідних буде близько 30-ти градусів тепла.

Справжнє літо в Україні розпочнеться вже цієї п'ятниці, 6 червня. Саме тоді мають припинитися дощі, які литимуть в найближчі три дні, а температура повітря ближче до вихідних прогріється до +30°С.

Спека в Україні триватиме до 13-14 червня, повідомив сьогодні на брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"Сухий і спекотний період зберігатиметься з 6 по 13-14 червня по всій території України. Тільки на Заході невеликі короткострокові грозові дощі", - цитує Кульбіду УНІАН.

За даними синоптика, 2 і 3 червня погодні умови в Україні істотно не зміняться. На всій території країни варто чекати помірні дощі, а в деяких центральних областях – більш сильні, зокрема, на Дніпропетровщині, Черкащині, Кіровоградщині та Вінничині. Температура повітря в ці дні становитиме +20-25 градусів, а у східних регіонах - 28-30 градусів тепла.

4-5 червня в деяких центральних, східних і південних областях України пройдуть помірні дощі. Температура повітря на Сході зросте до +30-33 градусів, а найбільш низькою вона буде на Заході країни і становитиме +20-25 градусів.

"Але починаючи з 6-го, можна говорити про припинення опадів на всій території України і зростання максимальної температури повітря на всій території до +27-32 градусів, а на Сході та Півдні - до 30-35 градусів вище за нуль", - прогнозує Кульбіда.

11-12 червня по всій Україні буде зафіксована температура повітря вище +30 градусів.

Що стосується погоди в Києві, Кульбіда прогнозує короткочасні дощі 2 і 3 червня, температура повітря становитиме +23-25 градусів. Із 4 червня синоптики чекають поступового зростання температури, яка 6 червня перейде позначку +30 градусів.

Як повідомлялося раніше, українцям обіцяють прохолодне літо зі зливами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація