Екс-даішникам-спецагентам роздали шпигунську техніку

Дата публікації
Перегляди
2959
Екс-даішникам-спецагентам роздали шпигунську техніку

Із даішників на пенсії зробили добровільних дружинників / ІМК

Ручка з прихованою камерою кріпиться дружинником на кишеню.

Даішників на пенсії, які перевіряють роботу водіїв маршруток у Маріуполі, забезпечили ручками із прихованою камерою. Відеозапис має стати доказом для правоохоронців, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, нещодавно в Маріуполі вигадали новий метод боротьби з порушниками - водіями маршруток. Із даішників на пенсії зробили добровільних дружинників, які сідають у маршрутки, стежать за водіями та знімають порушення прихованою камерою.

"Ручка кріпиться на кишеню або кудись в інше місце, і по шляху проходження знімається водій, його місце, що він робить на шляху прямування", - розповів "спецагент" Сергій Плєсаков.

Дружинники вже з’ясували, що водії курять за кермом, розмовляють по телефону, порушують правила проїзду через перехрестя, і це не повний перелік нарікань.

Між тим у міській раді зраділи ініціативі пенсіонерів-даішників і навіть вигадали для них винагороду. Дружинників обіцяють працевлаштувати у транспортний відділ. Мовляв, кожен досконало знає правила дорожнього руху, адже за плечима не один десяток років стажу.

Читайте також:

Даішникам дозволили ганятися за водіями з "Візиром"

ДАІ запевняє, що штрафує водіїв на дорозі цілком законно

Бази даних податкової та ДАІ продавали за шалені гроші

Новий метод боротьби з водіями-порушниками вигадали в Маріуполі

Новий метод боротьби з водіями-порушниками вигадали в Маріуполі
Наступна публікація