Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-голова ДСНС Бочковський намагається поновитись на посаді

Колишній рятувальник подав позов до суду.

Сьогодні, 8 червня, в Окружному адміністративному суді Києва відбулось попереднє слухання справи екс-очільника ДСНС Сергія Бочковського проти Кабінету міністрів України, повідомляє кореспондент ТСН.

Бочковський запевняє, що звільнили його неправомірно, і вимагає поновити його у посаді.

"Для мене взагалі було дуже дивно отримати те формулювання, що, як з'ясувалось я був звільнений за порушення присяги державного службовця. Ну, власне, я такої присяги ніколи не давав, тому що я ніколи не був державним службовцем. Я є атестованою посадовою особою, тобто людина, яка носить погони. І давав зовсім іншу присягу", - повідомив екс-голова ДСНС.

Суддя Руслан Арсірій постановив, що таку справу має розглядати колегія суддів, яку тепер необхідно створити. До п'ятниці, 12 червня, суд винесе ухвалу про закінчення попереднього слухання, а потім призначать дату судового засідання.

Нагадаємо, ГПУ подовжила до шести місяців розслідування кримінального провадження у справі колишнього голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють у розкраданнях державних коштів.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції