Екснардепка Богословська потрапила у ДТП під Києвом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Богословської, винуватці аварії втекли з місця події.

Під Києвом у середу, 2 жовтня, екснардепка і кандидатка в президенти України Інна Богословська потрапила в ДТП на Обухівській трасі.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"У мене ДТП. Негідники, які в ній винні, змилися... Хлопець, який ударив мене ззаду, - не винен, він врятував і мою, і свою машини...", - розповіла вона.

Також Богословська оприлюднила відео з місця події, на якому видно, що в цей же час на зустрічній смузі сталася ще одна ДТП.

"Я такого не бачила у своєму житті, щоб по дві сторони швидкісної траси на одному рівні були дві такі аварії. Стою в очікуванні поліції. Настрій зіпсовано, час витікає безглуздо, гроші на ремонт будуть чималі", - додала екснардепка.

Згодом вона уточнила, що поліція прибула на місце ДТП рівно через три години.

Своєю чергою її референт Дар’я Богач зазначила, що Богословська під час аварії не постраждала.

У меня ДТП. Негодяи, которые в нем виноваты, смылись... парень, ударивший меня сзади - не виноват, он спас и мою, и свою машины... Стою в ожидании полиции. Настроение испорчено, время утекает бессмысленно, деньги на ремонт будут немалые(((. Но, наверное, это судьба и Бог спас. Я такого не видела в своей жизни, чтобы по две стороны скоростной трассы на одном уровне были две такие аварии! А ночью снилась мама, которой на Земле уже нет... берегите себя!! #дтп #дтпобухов #ИннаБогословская

Опубликовано Инна Богословская Среда, 2 октября 2019 г.

Нагадаємо, раніше нардеп від партії Порошенка потрапив у ДТП. Михайло Бондар із дружиною їхали на вихідні до родини в Сокаль на Львівщині автомобілем від сервісу BlaBlaCar. Під час аварії машина перекинулася на дах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції