Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт розповів, як могли вбити інкасаторів під Черніговом

У слідства не бракує версій злочину, але дуже мало фактів.

Правоохоронці досі шукають винних у нападі на інкасаторський автомобіль поблизу Чернігова. Певності наразі немає навіть у тому, чи належать тіла трьох загиблих людей тим особам, які мали бути в автомобілі в момент вчинення злочину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обгорілі тіла досліджують за допомогою ДНК-експертизи. Вихідною ж точкою роботи слідчих наразі є селище Прогрес. Там, усупереч інструкціям, на чотири хвилини зупинявся автомобіль інкасаторів. Це було за 20 км від місця, де знайшли згорілу машину.

Фахівці кажуть, що слідство має справу з абсолютно новим форматом нападу на інкасаторський автомобіль. Дотепер нічого подібного в Україні не було.

Існує до десятка версій – від реалістичних до майже фантастичних. Своє бачення погодився розповісти керівник служби безпеки комерційного банку, екс-керівник міліції Чернігівщини Василь Куліда.

"До злочину причетна та людина, яка є знайомою інкасаторам, родичем, або в комунікаціях когось із інкасаторів або водіїв", - вважає він.

ВідеоДосі шукають винних у нападі на інкасаторський автомобіль поблизу Чернігова

Фахівець припускає, що напад на інкасаторів стався під час першої зупинки біля селища Прогрес. На місці, де знайшли обгорілий броньовик, нападник, імовірно зі спільниками, просто позбувався слідів.

"Людина телефонує, каже, підберіть мене по дорозі. Людина сідає в машину. Оце чотири хвилини, які дали можливість, стріляє в одного, другого, тобто вбиває з вогнепальної зброї. Під загрозою вогнепальної зброї, притуляє ствол до голови водія і наказує йому рухатись", - розповідає свою версію Куліда.

Гільз нападники могли і не лишити на місці злочину, бо скористатися спеціальним уловлювачем. Злочин продуманий до деталей, тому нападника слід шукати серед професіоналів, впевнений експерт.

Одна з версій, що тіла загиблих могли просто підкинути в автомобіль перед тим, як підпалити. Куліда її не відкидає, але й не дуже в неї вірить. Каже, забракло б часу.

Не вірить він і в те, що нападники могли проникнути у броньовик із застосуванням сили.

"Дуже складно ззовні проникнути до інкасаторського автотранспорту. Теоретично можна. Але на це потрібен час. Не чотири хвилини точно", - пояснює він.

Фотогалерея МВС оприлюднило перші подробиці та фото згорілого інкасаторського авто на Чернігівщині (5 фото)

Цей випадок примусив служби охорони банків посилити заходи безпеки. І ще більше часу приділяти роботі з інкасаторами. Бо все сталося через незаплановану зупинку на трасі.

Її не мало б бути, каже експерт. Заборонено зупинятися для фізіологічних потреб і брати в салон навіть власних батьків чи дітей. Що примусило цей екіпаж порушити ключову інструкцію, мають з'ясувати слідчі.

Убивство інкасаторів сталося 23 жовтня. Як повідомлялося, спалена під Черніговом інкасаторська машина перевозила близько 15 млн гривень.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Залиште свій коментар

Вибір редакції