Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фельдман вступив у Партію Регіонів

Колишній бютівець віднині є членом правлячої Партії регіонів.

Народний депутат харків'янин Олександр Фельдман вступив в Партію регіонів. У п'ятницю , 25 березня, на конференції Харківської обласної організації Партії регіонів Фельдман отримав партквиток, повідомляє харківське інформагентство "SQ".

Після отримання партквитка Фельдман заявив, що йому не треба багато часу на перебудову, тому що головне - це допомагати харків'янам вирішувати їх проблеми.

Олександр Фельдман був обраний у Верховну раду за списком Блоку Юлії Тимошенко. 21 квітня 2010 року екс-голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков був призначений таким, що виконує обов'язки голови Харківського обласного відділення ВО "Батьківщина"

Фельдман був звільнений з цієї посади і призначений виконуючим обов'язки голови міського відділення ВО "Батьківщина". Пізніше Фельдман відмовився прийняти це призначення.

14 травня він увійшов до складу парламентської коаліції "Стабільність і реформи". 24 липня Фельдман був виключений з партійних лав ВО "Батьківщина". 16 березня Фельдман увійшов до фракції Партії регіонів.

Читайте також:

Фельдман закликав боротися з "меморіальним вандалізмом"

Прокуратура пояснила, що через концерн Фельдмана перевіряє іншу фірму

Фельдман: державотворчим чинником в Україні не повинна бути етнічна приналежність

Залиште свій коментар

Вибір редакції