Ганна Герман презентувала роман чоловіка

Дата публікації
Перегляди
2705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ганна Герман презентувала роман чоловіка

Ганна Герман з чоловіком Сергієм / Фото: Сегодня

Радниця президента порівняла роман чоловіка з ремарковською прозою.

Журналіст, дипломат і чоловік радниці президента Ганни Герман Сергій представив у Львові свій роман "BMX: повість про велосипед без сідла".

На презентацію з ним приїхала і друга половинка, яка сиділа в першому ряду, пише "Сегодня". Радниця Януковича була сама елегантність - у чорній сукні з поясною пряжкою, у норковій шубці, довгих вишневих шкіряних рукавичках з сумочкою і на каблуках а-ля Жаклін Кеннеді.

Як повідомлялося раніше, Сергій Герман подався у письменники: його першу художню книгу "ВМХ: повість про велосипед без сідла" дружина порівняла з ремарковською прозою. У Львові Сергій та Ганна Герман працювали в кінці 80-х - на початку 90-х. Він очолював газету, в якій Ганна була журналісткою.

Книгу презентували двічі - в Академії друкарства і в залі Будинку архітектора (більш відомого як Порохова вежа). В академію, де працює редактор книги Оксана Думанська, прийшли однокласники Сергія з французької школи, однокурсники. А в башту - колишні львівські колеги.

На питання, чи не перша це й остання його книга, Сергій відповів: мовляв, це може, й остання, але "лебедина пісня". На що його дружина спошуткувала: "Це краще, ніж усе життя "цвірінькати".

Читайте також:

Герман зізналася, що порно зацікавило б її 20 років тому

Герман: В Україні ніколи не було більш освіченого міністра освіти, ніж Табачник

Фотограф, задивившись на Герман, ледь не розбив дорогоцінну статуетку Дега

Герман ледь не вилетіла із топ-10 впливових українок

Герман готова слід від яйця носити як орден

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2705
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація