Білоруси з'їхалися до Києва, щоб послухати опальний гурт "Ляпіс Трубецкой"

Проти Сергія Міхалюка у Білорусі порушено кримінальну справу за образливі висловлювання на адресу президента.

Опальний білорус, лідер гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергій Міхалок виступив у Києві. Поки, на батьківщИні співака чекають у прокуратурі, в Україні артиста публіка підримує повними залами.

Патріотичні білоруські гасла зі сцени "Живе Білорусь!", біло-червоні прапори в залі – складалося враження, ніби концерт гримить у Білорусі. Проте саме там такі дії категорично заборонені.

"Ми не можемо там ходити ось так з ним (з прапором, - ред.), як сьогодні ходили по Києву.Що буде з людиною, якщо вона з ось таким прапором вийде на площу? Її з'їдять! Серйозно. Так, її образно кажучи з'їдять, її заберуть у внутрішні органи", - розповів Міхалок.

Їдуть білоруси за кордон ще й для того, аби послухати улюблену групу.

"У березні вийшов такий собі блекліст, і Ляпіс там перший у списках. У нас немає можливості бувати на їх концертах в рідній країні, тому доводиться подорожувати", - пояснив прихильник.

Не повертається додому з гастролей і лідер колективу Сергій Міхалок. Він нерідко критикував білоруську владу. Критикував так, що в середині жовтня словами Міхалка закіцікавилася прокуратура Білорусі і вже пообіцяла дати його словам правову оцінку.

Сама група на даний момент активно гастролює. У своєму відеозверненні вокаліст заявив, що додому поки не збирається.

"Не тому, що я боюся цього фарсу, тому, що я хочу бути в строю. У нас на півроку вперед розписані гастролі. Знаючі люди, які розбираються в адвокатурі, юриспруденції, сказали мені, що якщо я повернуся до Мінську, то на час розгляду мене швидше за все візьмуть на підписку про невиїзд, може бути навіть заберуть паспорт. Тому я на деякий час сфокусуюся на своєму гастрольному графіку, а контора, контора нехай пише", - йдеться у зверненній музиканта.

Адже лише на концертах, стверджує артист, він зможе і далі продовжувати найважливішу справу – діалог із людьми.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проти лідера білоруського рок-гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергія Міхалка порушено кримінальну справу.

Міхалка звинувачують в образливих висловах на адресу президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У липні білоруська влада заборонила транслювати на радіо пісні "Грай" і "Belarus freedom" групи "Ляпіс Трубецкой".

Слід зазначити, що у білоруському кримінальному законодавстві є стаття "Наклеп щодо президента", яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Читайте також:

У Білорусі заборонили пісню Віктора Цоя "Перемен"

У Білорусі заборонили "ДДТ" і "Ляпіс Трубецкой", але влада це спростовує

Білоруса, який назвав Лукашенка "найкращим президентом", відправили до психіатра

На лідера "Ляпіса Трубецкого" завели справу за образу Лукашенка

ВідеоСергій Міхалок виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: