Білоруси з'їхалися до Києва, щоб послухати опальний гурт "Ляпіс Трубецкой"

Проти Сергія Міхалюка у Білорусі порушено кримінальну справу за образливі висловлювання на адресу президента.

Опальний білорус, лідер гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергій Міхалок виступив у Києві. Поки, на батьківщИні співака чекають у прокуратурі, в Україні артиста публіка підримує повними залами.

Патріотичні білоруські гасла зі сцени "Живе Білорусь!", біло-червоні прапори в залі – складалося враження, ніби концерт гримить у Білорусі. Проте саме там такі дії категорично заборонені.

"Ми не можемо там ходити ось так з ним (з прапором, - ред.), як сьогодні ходили по Києву.Що буде з людиною, якщо вона з ось таким прапором вийде на площу? Її з'їдять! Серйозно. Так, її образно кажучи з'їдять, її заберуть у внутрішні органи", - розповів Міхалок.

Їдуть білоруси за кордон ще й для того, аби послухати улюблену групу.

"У березні вийшов такий собі блекліст, і Ляпіс там перший у списках. У нас немає можливості бувати на їх концертах в рідній країні, тому доводиться подорожувати", - пояснив прихильник.

Не повертається додому з гастролей і лідер колективу Сергій Міхалок. Він нерідко критикував білоруську владу. Критикував так, що в середині жовтня словами Міхалка закіцікавилася прокуратура Білорусі і вже пообіцяла дати його словам правову оцінку.

Сама група на даний момент активно гастролює. У своєму відеозверненні вокаліст заявив, що додому поки не збирається.

"Не тому, що я боюся цього фарсу, тому, що я хочу бути в строю. У нас на півроку вперед розписані гастролі. Знаючі люди, які розбираються в адвокатурі, юриспруденції, сказали мені, що якщо я повернуся до Мінську, то на час розгляду мене швидше за все візьмуть на підписку про невиїзд, може бути навіть заберуть паспорт. Тому я на деякий час сфокусуюся на своєму гастрольному графіку, а контора, контора нехай пише", - йдеться у зверненній музиканта.

Адже лише на концертах, стверджує артист, він зможе і далі продовжувати найважливішу справу – діалог із людьми.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проти лідера білоруського рок-гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергія Міхалка порушено кримінальну справу.

Міхалка звинувачують в образливих висловах на адресу президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У липні білоруська влада заборонила транслювати на радіо пісні "Грай" і "Belarus freedom" групи "Ляпіс Трубецкой".

Слід зазначити, що у білоруському кримінальному законодавстві є стаття "Наклеп щодо президента", яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років.

Читайте також:

У Білорусі заборонили пісню Віктора Цоя "Перемен"

У Білорусі заборонили "ДДТ" і "Ляпіс Трубецкой", але влада це спростовує

Білоруса, який назвав Лукашенка "найкращим президентом", відправили до психіатра

На лідера "Ляпіса Трубецкого" завели справу за образу Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: