Білоруса, який назвав Лукашенка "найкращим президентом", відправили до психіатра

Міліція Гомеля на акції протесту затримала чоловіка, який вихваляв президента Лукашенка, і відправила його на обстеження до психіатра.

13 липня під час "мовчазної акції протесту" в Гомелі міліція затримала білоруса, який запевняв присутніх, що "Олександр Лукашенко – найкращий президент".

Після затримання Валентина Половцева відправили на обстеження до психіатра, розповів сам гомельчанин виданню ALE.BY.

Половцев також зізнався, що почав розхвалювати Лукашенка, щоб перевірити, чи дійсно міліція затримує людей без приводу.

Як розповів Половцов, він підійшов до групи молодих людей і почав переконувати всіх, що Лукашенко – "найкращий президент", що "будь-якій влади треба коритися" і він ніколи не повірить, що білоруська міліція затримує людей без причини.

Під час цієї розмови до нього підійшли два співробітники спецназу, скрутили, потягли в міліцейський автомобіль і доставили до Центрального РВВС. Черговий ОВС повідомив, що громадянина відправили потім на психіатричний огляд.

Нагадаємо, уже кілька тижнів у Білорусі проходять так звані "мовчазні акції протесту", організовані у рамках так званої "Революції через соціальні мережі". Учасники збираються без прапорів і транспарантів, не викрикують жодних гасел, а просто аплодують.

Правоохоронні органи розцінюють це як порушення громадського порядку і жорстко присікають заходи. Затриманих карають адміністративними штрафами або арештами на строк від п'яти до 15 діб за дрібне хуліганство.

Під час затримань уже траплялися курйозні випадки. Так, у місті Гродно суд оштрафував за оплески опозиціонера, в якого не було однієї руки. На заклики батька підсудного звернути увагу на те, що його син - інвалід, суддя не відреагувала і засудила чоловіка до виплати 200 доларів штрафу.

Читайте також:

Росіяни готують "Революцію через соціальну мережу" за прикладом білорусів

Однорукого опозиціонера в Білорусі оштрафували за оплески

Лукашенко: якщо в Білорусі стане погано – погано буде всім

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: